Programy typu double degree w Akademii Leona Koźmińskiego

Zrównoważony rozwój organizacji

Programy typu double degree
w Akademii Leona Koźmińskiego

Co to są program typy Double Degree?

Jednym z najważniejszych rodzajów współpracy międzynarodowej w Akademii Leona Koźmińskiego są studia typu double degree. Dzięki partnerstwom zawartym z wybranymi, renomowanymi uczelniami na całym świecie studenci mają możliwość ukończenia studiów zarówno z dyplomem Akademii Leona Koźmińskiego, jak i jednej z naszych instytucji partnerskich.

Kierunki, na których znajdziesz programy typu double degree:

TOP 3 powody, dla których warto zapisać się na program typu double degree:

Ukończ studia z dwoma dyplomami
Wybierając program typu double degree masz gwarancję ukończenia studiów nie tylko z dyplomem Akademii Leona Koźmińskiego, ale również jednej z naszych partnerskich uczelni.
Stwórz międzynarodową sieć kontaktów

W trakcie realizacji programu poznasz rówieśników pochodzących z całego świata, którzy studiują na podobnych kierunkach co Ty i oprócz zawarcia przyjaźni na całe życie możesz również przygotować profesjonalną sieć kontaktów, która na pewno się przyda w rozwoju przyszłej kariery.

Uniknij ogromnych kosztów studiowania za granicą

Dzięki programowi typu double degree masz możliwość studiowania w renomowanej zagranicznej uczelni i uzyskania jej dyplomu bez konieczności wyjazdu za granicę na cały okres studiów i ponoszenia wynikających z tego wysokich kosztów.

Programy double degree w ramach kierunku Bachelor in Management

Kliknij w logo uczelni partnerskiej, aby dowiedzieć się więcej na temat uczelni, która Cię interesuje.

logo-KEDGE hd
University of Limerick