Wsparcie kariery / Praktyki

kariera

Wsparcie kariery

 

 

 

W czym możemy Ci pomóc?

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami w trosce o rozwój zawodowy  studentów i absolwentów oferuje bogatą gamę profesjonalnych usług i narzędzi mających na celu wsparcia Cię we wdrożeniu się na rynek pracy.

Naszymi Partnerami są najlepsze firmy na rynku, aby zapewnić Ci bezpośredni kontakt z pracodawcami.

Doradztwo kariery / Fast CV Check

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy profesjonalnie zdiagnozują Twoje potrzeby oraz zaproponują rozwiązania specjalnie do Ciebie dopasowane. Wierzymy, że każdy ma swoje wyjątkowe talenty, predyspozycje oraz umiejętności dzięki, którym może zaprojektować realny plan działania prowadzący go do satysfakcjonującej kariery.

Przy współpracy z nami będziesz również na bieżąco z aktualnymi trendami na rynku pracy w wybranych branżach oraz przygotowany do wdrożenia się na rynek pracy. Skonsultujesz z nami swoje CV oraz będziesz mógł wziąć udział w symulacjach rozmowy kwalifikacyjnej.

Jeśli chcesz umówić się z nami na spotkanie, wyślij nam maila na adres: Studenci I stopnia - ksowa@kozminski.edu.pl Studenci II stopnia - lolszta@kozminski.edu.pl

Illustration

Portal z ofertami pracy

Portal ofert pracy przyjazny dla pracodawcy i studenta.

Odświeżony portal z ofertami pracy, staży i praktyk zbudowany dzięki Salesforce umożliwia nie tylko intuicyjne i przyjazne dla użytkownika wyszukiwanie interesujących ofert pracy ale przede wszystkim prostą aplikację na wybrane oferty. Portal udostępniony jest wyłącznie dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego, co sprawia, że otrzymują oni dostęp do ekskluzywnych i prestiżowych ofert oraz pierwszeństwo aplikacji. Aby maksymalnie ułatwić pracodawcom publikację ofert w naszym systemie pozbawiliśmy go konieczności rejestracji.

Jeżeli chciałbyś skorzystać z ofert pracy i staży zaloguj się do portalu my.kozminski i w sekcji Katalog aplikacji wybierz Oferty Pracy.

Zaloguj do my.kozminski

Studentki w pracowni

Praktyki

Praktyka to szansa na zdobycie pierwszego zawodowego doświadczenie, jeszcze w trakcie studiów. Co więcej, w ramach programu studiów I stopnia, praktyka jest przedmiotem obowiązkowym, który należy zrealizować pomiędzy 4 a 6 semestrem studiów a w przypadku studentów prawa, pomiędzy 6 a 10 semestrem.

W związku z czym, warto odpowiednio wcześnie zatroszczyć się o właściwe miejsce realizacji praktyki takie, które pozwoli zdobyć doświadczenie zgodne z kierunkiem studiów - Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami oferuje powyższe formy wsparcia studentów ALK w tych poszukiwaniach.

Informacja na temat procedury zaliczania praktyki dostępna jest na my.kozminski.edu.pl – Baza Wiedzy

Zaloguj do my.kozminski

--------------------------------------

Wszelkie pytania dotyczące praktyk, prosimy kierować do Biura Karier od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00 – 14:00 oraz w piątek, pomiędzy 10:00 a 16:00.

Rekomendujemy, aby na spotkania dotyczące praktyk umawiać się za pomocą aplikacji Bookings.

 

Narzędzia doradcze

Program Mentorski

W październiku 2021 r. rozpoczęliśmy nowy projekt skierowany do studentów i absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego.

Głównym celem Programu jest wsparcie młodych, utalentowanych studentów ALK w planowaniu i realizacji obranej przez nich ścieżki kariery zawodowej wykorzystując przy tym wiedzę i doświadczenie absolwentów ALK.

Jest to elitarny Program skierowany do studentów ostatnich lat studiów I i II stopnia oraz ostatnich lat pięcioletnich studiow magisterskich. Program zakłada roczną współpracę Mentorów – absolwentów ALK z Mentee – studentami ALK wybranymi w procesie rekrutacji do Programu.

Koordynatorem projektu jest Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami. Rekrutacja studentów do Programu została zakończona.

Więcej informacji o Programie Mentorskim.

program mentorski

Studenci z niepełnosprawnościami

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami oferuje szeroki zakres wsparcia w rozwoju kariery osób z niepełnosprawnościami. Współpracujemy z organizacjami specjalizującymi się we wsparciu osób, które mają utrudniony dostęp do rynku pracy. Ponadto student, jak i absolwent ma możliwość odbycia konsultacji kariery uwzględniającej jego indywidualne potrzeby i wymagania w procesie poszukiwania pracy.

Wszystkie pomocne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z naszym doradcą kariery - Łukasz Olszta lolszta@kozminski.edu.pl.

ONLINE-MANAGEMENT
Doradca zawodowy
Doradca kariery
Katarzyna Sowa
Łukasz Olszta
Doradca kariery
Łukasz Olszta
Monika Bożko
Specjalista ds. praktyk
Monika Bożko