Studencka Poradnia Prawna dla Klientów

poradnia prawna

Studencka Poradnia Prawna

Szanowni Państwo,

świadczymy nieodpłatną pomoc prawną poprzez sporządzanie zarówno opinii prawnych, jak również pism procesowych z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa i postępowania cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, a także prawa i postępowania administracyjnego.

Opiekunem Poradni jest dr Mateusz Woiński z Katedry Prawa Karnego.

WAŻNE: W związku z zagrożeniem epidemicznym uprzejmie informujemy, iż obowiązują zapisy na spotkania w siedzibie Poradni. W czasie rozmowy telefonicznej zostanie ustalony termin spotkania w podanych powyżej dniach. Sprawy niewymagające osobistego kontaktu, rozwiążemy drogą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

Porad udzielamy na podstawie zgłoszenia sprawy za pomocą Formularza. Wypełniony Formularz należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres poradnia@kozminski.edu.pl z załączeniem skanów bądź zdjęć Formularza bądź pocztą tradycyjną na adres Poradni.

Godziny pracy poradni:

• Poniedziałek 14:00-19:00
  • Wtorek 12:00-17:00
  • Środa nieczynne
  • Czwartek 10:30-12:30
  • Piątek 10:30-14:30 (jedynie dyżur telefoniczny pod nr tel. 22 519 22 38)

KONTAKT:

tel.  22 519 22 38