poradnia prawna
Studencka Poradnia Prawna

Szanowni Państwo

Świadczymy nieodpłatną pomoc prawną poprzez sporządzanie zarówno opinii prawnych, jak również pism procesowych z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa i postępowania cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, a także prawa i postępowania administracyjnego.

Opiekunem Poradni jest dr Mateusz Woiński z Katedry Prawa Karnego, tutor na kierunku prawo i finanse.

WAŻNE: W związku z zagrożeniem epidemicznym uprzejmie informujemy, iż obowiązują zapisy na spotkania w siedzibie Poradni. W czasie rozmowy telefonicznej zostanie ustalony termin spotkania w podanych powyżej dniach. Sprawy niewymagające osobistego kontaktu, rozwiążemy drogą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

Godziny pracy poradni:

• Poniedziałek: 10:30-17:30