Samorząd Studencki ALK

samorząd gl.png

Samorząd Studencki ALK

 

Samorząd Studencki ALK

Samorząd tworzą wszyscy studenci i studentki Akademii Leona Koźmińskiego. Ich reprezentantem jest Zarząd Samorządu, w skład którego wchodzi pięć osób wybieranych w głosowaniu tajnym:

Dodatkowo Samorząd powołuje komisje, zbudowane z pomysłowych i chętnych do działania studentów, którzy współpracują z nim przy realizacji różnych działań. 

Samorząd Studencki

Czym się zajmujemy?

Głównym celem Samorządu jest reprezentowanie interesów studentów ALK. Zależy nam, aby studenci w razie wszelkich problemów zwracali się o pomoc właśnie do nas. Chcemy, by nic nie zakłócało Wam studiowania, dlatego wszystkie swoje problemy możecie przekazać nam.

Aktywnie wspieramy wszelkiego rodzaju pomysły i inicjatywy studentów. Wspólnie kreujemy życie studenckie i staramy się, aby studiowanie w ALK nigdy nie było nudne. Z tego właśnie powodu organizujemy cykliczne imprezy – otrzęsiny, połowinki, Koźminalia, a także różnego rodzaju spotkania i konferencje, zapraszając gości ze świata nauki, biznesu i życia publicznego.

Ponadto współpracujemy z władzami uczelni, dbamy o przestrzeganie praw studenta oraz współdecydujemy o rozdziale stypendiów i nagród otrzymanych z budżetu państwa.

Samorząd Studencki

Chcesz być na bieżąco?

Możesz znaleźć nas na różnych platformach społecznościowych!

Masz jakiś pomysł lub sprawę? Napisz do nas: samorzad@kozminski.edu.pl

Jeśli chcesz się z nami spotkać, zapraszamy do naszego biura w Atrium w budynku D.

ZAPRASZAMY!

Samorząd Studencki