Dla szkół średnich

Swoją ofertę kierujemy do nauczycieli i uczniów szkół średnich, proponując przygotowanie i prowadzenia wykładów, prezentacji i warsztatów w szkołach w całej Polsce. Prowadzimy dla uczniów bezpłatne zajęcia o różnorodnej tematyce w języku polskim i angielskim. Także w formie ONLINE. Uczestniczymy również w targach edukacyjnych i spotkaniach informacyjnych. Współpracę ze szkołami rozszerzyliśmy na wspólne projekty kulturalne, społeczne i edukacyjne popularyzujące wiedzę prawną, ekonomiczną, wiedzę związaną z nowymi technologii, innowacjami w biznesie, przedsiębiorczością oraz globalnymi zmianami zachodzącymi w stylu życia współczesnego człowieka.

studenci

Dni otwarte

Kilka razy w roku w Akademii Leona Koźmińskiego odbywają się dni otwarte. Pokazujemy na nich uczelnię, prezentujemy ofertę edukacyjną, umożliwiamy spotkania i rozmowy z władzami ALK, liderami kierunków, wykładowcami i studentami. Organizujemy także pokazowe zajęcia. Osobom wahającym się jeszcze co do wyboru kierunku, proponujemy badanie predyspozycji zawodowych.

Zobacz odnośnik treści

Kozmiński TRIO Basket

Od 18 lat nasza Akademia organizuje turniej koszykówki Kozmiński TRIO Basket dla drużyn ze szkół średnich z całej Polski. Do wygrania jest stypendium sportowe dla najlepszego zawodnika i zawodniczki oraz nagrody rzeczowe. Najbliższa edycja odbędzie się 5 marca (sobota) 2022 r.

Zobacz odnośnik treści
Studenci

Zajęcia bezpłatne dla szkół

Nasi wykładowcy przygotowali listę ciekawych wykładów i zajęć dla szkół średnich, które przybliżą uczniom akademickie podejście do różnych dziedzin i tematów. Prowadzimy je bezpłatnie po wcześniejszym umówieniu terminu. Większość zajęć może być zrealizowana w formie wirtualnej.

WOS online

Wykłady w ramach programu WOS ONLINE w Koźmińskim to cykl zajęć, które mają na celu przybliżenie licealistom tematyki związanej z wiedzą o społeczeństwie. Prowadzący odnoszą się do aktualnych zjawisk w Polsce i na świecie, w tym np. tych związanych z pandemią koronawirusa.

Warsztaty online Studenckiej Poradni Prawnej

Cykl spotkań składa się z sześciu wykładów prowadzonych przez studentów prawa ALK działających w Studenckiej Poradni Prawnej. Uczniom przybliżana jest tematyka z obszaru prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
students
Zdaj angielski na 100 z Koźmińskim_warsztaty dla maturzystów 2023

Zdaj angielski na 100% z Koźmińskim

Cykl 6 zajęć, które pozwolą doskonale przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Spotkania dla maturzystów online poprowadzi profesjonalna lektorka specjalizująca się w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminów z języka angielskiego oraz matury - mgr Monika Romaniec. Zajęcia w roku 2023 odbędą się już w marcu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dołącz do zajęć ze studentami

Zajęcia próbne to możliwość dołączenia do zajęć realizowanych w programie studiów I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich (prawo). Kandydaci i kandydatki zastanawiający się, jak studiuje się w Akademii Leona Koźmińskiego mają możliwość uczestnictwa w wykładach razem z naszymi studentami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zajęcia dla kandydatów