Dla szkół średnich

Swoją ofertę kierujemy do nauczycieli i uczniów szkół średnich, proponując przygotowanie i prowadzenia wykładów, prezentacji i warsztatów w szkołach w całej Polsce. Prowadzimy dla uczniów bezpłatne zajęcia o różnorodnej tematyce w języku polskim i angielskim. Także w formie ONLINE. Uczestniczymy również w targach edukacyjnych i spotkaniach informacyjnych. Współpracę ze szkołami rozszerzyliśmy na wspólne projekty kulturalne, społeczne i edukacyjne popularyzujące wiedzę prawną, ekonomiczną, wiedzę związaną z nowymi technologii, innowacjami w biznesie, przedsiębiorczością oraz globalnymi zmianami zachodzącymi w stylu życia współczesnego człowieka.

studenci

Wykłady i warsztaty

Nasi wykładowcy przygotowali listę ciekawych wykładów i zajęć dla szkół średnich, które przybliżą uczniom akademickie podejście do różnych dziedzin i tematów. Prowadzimy je bezpłatnie po wcześniejszym umówieniu terminu. Większość zajęć może być zrealizowana w formie wirtualnej.

WOS ONLINE

Wykłady w ramach programu WOS ONLINE w Koźmińskim to cykl zajęć, które mają na celu przybliżenie licealistom tematyki związanej z wiedzą o społeczeństwie. Prowadzący odnoszą się do aktualnych zjawisk w Polsce i na świecie.

Studenci

Zdaj angielski na 100%

Cykl kilku zajęć online, które pozwolą przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego i przećwiczyć słownictwo z różnych obszarów. Spotkania dla maturzystów prowadzi profesjonalny lektor specjalizujący się w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminów z języka angielskiego oraz matury lub native speaker. Zajęcia odbywają się w marcu i kwietniu.

Warsztaty Studenckiej Poradni Prawnej

Cykl spotkań składa się z sześciu wykładów prowadzonych przez studentów prawa ALK działających w Studenckiej Poradni Prawnej. Uczniom przybliżana jest tematyka z obszaru prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Dołącz do zajęć ze studentami

Zajęcia próbne to możliwość dołączenia do zajęć realizowanych w programie studiów I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich (prawo). Kandydaci i kandydatki zastanawiający się, jak studiuje się w Akademii Leona Koźmińskiego, mają możliwość uczestnictwa w wykładach razem z naszymi studentami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
TopHighSchool

Program partnerski Kozminski@TopHighSchool

Szkołom chcącym nawiązać ścisłą współpracę z Akademią proponujemy przystąpienie do programu partnerskiego. Celem Kozminski@TopHighSchool jest przede wszystkim propagowanie wiedzy i rozwój kompetencji młodzieży z udziałem kadry akademickiej. Program skierowany jest także do nauczycieli, pedagogów i dyrektorów szkół.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dni otwarte

Kilka razy w roku w Akademii Leona Koźmińskiego odbywają się dni otwarte. Pokazujemy na nich uczelnię, prezentujemy ofertę edukacyjną, umożliwiamy spotkania i rozmowy z władzami ALK, liderami kierunków, wykładowcami i studentami. Organizujemy także pokazowe zajęcia. Osobom wahającym się jeszcze co do wyboru kierunku, proponujemy badanie predyspozycji zawodowych. Dni otwarte odbywają się zarówno na uczelni, jak i w formule online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zajęcia dla kandydatów
Kozminski TRIO Basket

Kozminski TRIO Basket

Od 19 lat nasza Akademia organizuje turniej koszykówki Kozminski TRIO Basket dla drużyn ze szkół średnich z całej Polski. Do wygrania jest stypendium sportowe dla najlepszego zawodnika i zawodniczki oraz nagrody rzeczowe. Najbliższa edycja odbędzie się w marcu 2024 r.

WIĘCEJ INFORMACJI