Klub Absolwentów Koźmińskiego

Klub Absolwentów Koźmińskiego

Absolwenci naszej uczelni to osoby, które zajmują dziś wiele kluczowych stanowisk menedżerskich w firmach polskich i zagranicznych, osoby z powodzeniem prowadzące własny biznes, a także rzetelni pracownicy wielu prestiżowych firm oraz instytucji działających w kluczowych sektorach gospodarki. Wielu z nich swoją drogę zawodową zaczęło jeszcze na studiach.

 

 

 

Opowiedz swoją historię

Jest nam niezmiernie miło poinformować o powstaniu nowej platformy "Podziel się swoją historią!".

Będąc Absolwentem/Absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego masz z pewnością do opowiedzenia niezwykłą historię. Twoje doświadczenie i wykształcenie ukształtowało to, kim dzisiaj jesteś.

Chcemy usłyszeć Twoją historię i podzielić się z nią z naszą społecznością.

Niezależnie od tego, czy było to założenie własnej firmy, zawodowy awans, ciekawe hobby czy po prostu satysfakcjonujące osiągnięcie. Historie naszych Absolwentów i Absolwentek są inspiracją dla całej społeczności Koźmińskiego i w ramach nowej platformy zapraszamy do podzielenia się nimi z resztą świata!

Zamieść swoją historię

Spotkajmy się w ALK

W Koźmińskim stawiamy przede wszystkim na networking.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie sieci relacji, szczególnie w biznesie. Dlatego też, dajemy Wam przestrzeń i okazję do nawiązywania nowych znajomości i podtrzymywania tych zawartych w czasie studiów. Z myślą o Was organizujemy liczne spotkania w formie stacjonarnej oraz on-line, zjazdy absolwentów, a także inne ciekawe wydarzenia skierowane do społeczności ALK. Staramy się, aby każde takie przedsięwzięcie było okazją do zdobycia nowej wiedzy i kontaktów biznesowych. Na nasze spotkania zapraszamy mistrzów w swoich dziedzinach do dzielenia się z Wami swoją praktyczną wiedzą.

Poprzez wspólne inicjatywy wspieramy Fundację Koźmińskich, która pomaga najzdolniejszym studentom naszej Akademii. Dziękujemy, że z nami jesteście.

 

25 lecie zjazd

Zjazdy Absolwentów

MBA

Przez ostatnie 30 lat działalności studiów MBA Akademia Leona Koźmińskiego miała zaszczyt gościć przedstawicieli równych profesji, piastujących najwyższe stanowiska menedżerskie w największych firmach w kraju i za granicą. Duża część z nich po ukończeniu studiów założyła swoje firmy, często wykorzystując kontakty zawarte na studiach.

Podtrzymując tradycję, regularnie organizujemy doroczne spotkania Absolwentów MBA.

Zobacz jak do tej pory wyglądały Wigilie oraz Zjazdy Absolwentów MBA.

Studiów dyplomowych

Dla Absolwentów kierunków dyplomowych takich jak: Administracja, Ekonomia, Finanse i rachunkowość, Prawo, Zarządzanie oraz Finance and accounting i Management również organizujemy doroczne zjazdy i spotkania w obrębie danego kierunku.

30lecie MBA

Miejsce spotkań – online

Grupa absolwencka ALK na LinkedIn to platforma networkingowa,  która ma na celu ułatwienie wymiany doświadczeń i poszukiwania kontaktów biznesowych wśród społeczności Absolwentów ALK. To miejsce, w którym mozecie zapoznać się z materiałami branżowymi, znaleźć wiele przydatnych informacji i ciekawostek, przygotowanych przez ekspertów z Akademii. Większość informacji dedykowana jest tylko zamkniętej grupie absolwenckiej i nie jest publikowana nigdzie indziej.

#absolwenciALK trzymają się razem.

Dołącz do grupy absolwenckiej na LinkedIn.

grupa absolwenci LinkedIn

Program Mentorski

III edycja Programu Mentorskiego ALK.

Głównym celem Programu jest wsparcie młodych, utalentowanych studentów ALK w planowaniu i realizacji obranej przez nich ścieżki kariery zawodowej wykorzystując przy tym wiedzę i doświadczenie absolwentów ALK.

Jest to elitarny Program skierowany do studentów ostatnich lat studiów I lub II stopnia. Program zakłada roczną współpracę Mentorów – absolwentów ALK z Mentee – studentami ALK wybranymi w procesie rekrutacji do Programu.

Koordynatorem projektu jest Biuro Karier i Współpracy z Otoczeniem. Więcej informacji o Programie Mentorskim.

 

Kariera po Koźmińskim

Portal z ofertami pracy i staży

Naszym absolwentom zapewniamy dostęp do dedykowanych ogłoszeń rekrutacyjnych, które oferowane są przez firmy współpracujące z Akademią. Wszystkie najnowsze ogłoszenia znajdziecie w Portalu z ofertami pracy i staży.

W społeczności siła

Szukasz kandydata do pracy lub na praktyki studenckie? Zatrudnij studenta/absolwenta ALK. Zapraszamy do zamieszczenia bezpłatnego ogłoszenia. Dodanie oferty nie wymaga logowania. Przejdź do wypełnienia formularza.

PORTAL

Lwy Koźmińskiego

Wasze najbardziej spektakularne awanse zawodowe są nagradzane w konkursie Lwy Koźmińskiego. Poprzez wręczenie statuetki, która jest miniaturowym odwzorowaniem pomnika lwa znajdującego się przed wejściem głównym do Akademii, chcemy wyróżnić wybitne osiągnięcia i podziękować za godne reprezentowanie i budowanie dobrego wizerunku Akademii Leona Koźmińskiego.

Lwy Koźmińskiego to wyjątkowy konkurs, prowadzony od wielu lat pod przewodnictwem Prof. Andrzeja Koźmińskiego - Prezydenta ALK.

Nagrody wręczamy w kategoriach: Menedżer, Prawnik i Przedsiębiorca. Na przestrzeni lat, decyzją Kapituły Lwów Koźmińskiego, nagrody zostały przyznane również w kategorii Administracja Publiczna oraz Start-up.

Więcej o konkursie

LWY

Karta absolwenta

Czym jest Karta Absolwenta Koźmińskiego?

 • Karta Absolwenta Akademii Leona Koźmińskiego to karta elektroniczna w formacie pdf.
 • Karta umożliwia Wam dostęp do uczelnianej biblioteki i usług licznych firm współpracujących z Uczelnią.
 • Jeżeli jesteś naszym Absolwentem, prowadzisz firmę i chciałbyś zaoferować społeczności Koźmińskiego zniżki na swoje produkty i usługi, napisz do nas: absolwenci@kozminski.edu.pl.

Aby pobrać Kartę Absolwenta przejdź TUTAJ

Poznaj firmy naszych Absolwentów i Partnerów.

 

karta_absolwenta

Pozostańmy w kontakcie

Poprzez newsletter, staramy się na bieżąco informować Was o najważniejszych wydarzeniach z życia uczelni, ciekawych inicjatywach i zniżkach. W newsletterze przesyłamy przydatne artykuły i treści rozwojowe, a także zaproszenia na spotkania networkingowe, webinary i wiele wiele innych.

Jeżeli jesteś naszym absolwentem i nie otrzymujesz od nas newslettera lub chciałbyś zmienić swój adres e-mail w naszej bazie wypełnij formularz aktualizujący Twoje dane.

Jesteśmy również na Facebooku, LinkedInie oraz Instagramie - zaobserwuj po więcej.

kontakt

Wspólnie dbajmy o wartość dyplomu ALK

Jako Absolwenci, jesteście najlepszą wizytówką uczelni, dlatego tak bardzo zależy nam na Waszym zdaniu. Każdego roku przeprowadzamy badanie losów zawodowych absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego. Badanie ma na celu poznanie Waszej opinii po ukończeniu studiów i zbadanie, w jaki sposób zdobyta wiedza i umiejętności nabyte podczas studiów są wykorzystywane na rynku pracy. Poprzez wypełnienie ankiety możecie podzielić się z nami informacjami, o tym jak potoczyła się Wasza kariera zawodowa i jakie są Wasze dalsze plany edukacyjne.

Wyniki badania pozwalają nam na doskonalenie oferty edukacyjnej Akademii, a co za tym idzie, przyczyniają się do rozwoju uczelni. Dzięki udziałowi w badaniu, realnie wpływacie na podniesienie jakości dyplomu ALK. Badania przeprowadzamy w formie ankiety online, w ustalonych cyklach: 1 rok oraz 3 lata od momentu ukończenia studiów.

Dzięki Wam - Absolwentom jesteśmy w prestiżowych rankingach, takich jak Financial Times i Perspektywy. Corocznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w badaniu, które pozycjonuje nas bardzo wysoko w rankingach światowych i krajowych. Dziękujemy, że możemy na Was liczyć!

Więcej o rankingach ALK.

Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy?

 • 15% zniżki na studia dyplomowe (wyższe)
 • 10% zniżki na studia podyplomowe, MBA, kursy i szkolenia
 • zniżki na konferencje organizowane przez ALK i partnerów uczelni
 • bezpłatne użytkowanie konta poczty e-mail z domeną @kozminski.edu.pl – konto jest aktywne do pół roku od momentu zakończenia studiów. Jeżeli chcesz posiadać konto uczelniane napisz: absolwenci@kozminski.edu.pl.
 • możliwość członkostwa w Kozminski Sport Club na specjalnych warunkach:
  • 500zł – karnet roczny (nielimitowana ilość wejść, nieograniczone uczestnictwo w wybranych zajęciach)
  • 350zł - karnet semestralny (nielimitowana ilość wejść, nieograniczone uczestnictwo w wybranych zajęciach)
  • 60zł – siłownia (karnet od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca – nielimitowana ilość wejść)
  • 40zł – jednorazowe wejście
 • 30 godzinny kurs językowy w cenie 880 PLN w grupie 8 osobowej. W przypadku zebrania mniejszej liczby słuchaczy, cena wzrasta proporcjonalnie. Oferta obejmuje wszystkie języki wykładane w ALK, pod warunkiem wystarczającej liczby chętnych.

Sprawy organizacyjne

Chcesz skorzystać z biblioteki? Potrzebujesz faktury za studia lub duplikatu dyplomu? Poszukujesz możliwości wyjazdu zagranicznego w ramach praktyk absolwenckich?

Przejdź do naszej sekcji najczęściej zadawanych pytań.

Rene
Dyrektor Biura Współpracy z Absolwentami
Rene Helmans
Klaudia Krasuska
Kierownik Biura Współpracy z Absolwentami
Klaudia Krasuska
Młodsza specjalistka ds. kontaktu z Absolwentami
Alicja Żądło