Targi Pracy i Praktyk

Targi Pracy i Praktyk

Targi Pracy i Praktyk

Wiosenna edycja Targów Pracy i Praktyk odbyła się w dniach 12 - 13 marca 2024 roku. Więcej szczegółów o wydarzeniu znajdziesz tu.

Jesienna oferta Targów Pracy i Praktyk zaplanowanych na 22- 23 października 2024 roku będzie gotowa w kwietniu.

Firmy i Organizacje zainteresowane otrzymaniem oferty targowej zapraszamy do kontaktu przez formularz.
FORMULARZ

Targi Pracy i Praktyk organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego to wydarzenie, na które z niecierpliwością czeka nasza licząca prawie 7 tysięcy osób społeczność studentów studiów dyplomowych, jak i partnerskie firmy, decydujące się na zaprezentowanie podczas targów swojej oferty rekrutacyjnej skierowanej specjalnie do nich.

Targi Pracy i Praktyk to wydarzenie organizowane z ogromną dbałością o każdy szczegół:

  • dbamy przede wszystkim o to, by studenci mieli wiedzę na temat tego, jakie firmy pojawią się podczas planowanych targów, by mogli z wyprzedzeniem przygotować się do pierwszego kontaktu z potencjalnym pracodawcą

  • organizujemy szkolenia i warsztaty, które pomagają studentom w udoskonaleniu CV, bądź stworzeniu go od zera, dzielimy się wskazówkami i radami, jak zrobić pierwsze dobre wrażenie

  • kameralna i przyjazna przestrzeń sprzyja prowadzeniu rozmów oraz miłej atmosferze całego wydarzenia

  • podczas targów zapewniamy wsparcie techniczne, by nasi goście czuli się bezpiecznie

Poznaj opinie wybranych pracodawców, którzy wzięli udział w Targach Pracy i Praktyk w ostatnich kilku latach:

Karolina Malicka, Accenture Recruitment Lead

Accenture należy już do stałych gości Targów Pracy i Praktyk organizowanych w Akademii Leona Koźmińskiego. Wydarzenie stanowi idealną możliwość do zapoznania studentów z działalnością firmy, jak i ścieżkami kariery w Accenture. Studenci mają nie tylko okazję skonsultować CV i wybrane oferty pracy z rekruterem, ale również dowiedzieć się więcej o specyfice pracy w różnych obszarach działania firmy od reprezentanta biznesu. Targi Pracy i Praktyk postrzegamy jako wartościowe spotkanie dla osób stawiających pierwsze kroki na rynku pracy.

accenture

Natalia Rejchert - Talent and HR Specialist

Udział w Targach Pracy i Praktyk organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego to idealna okazja, aby zwrócić uwagę potencjalnych kandydatów oraz nawiązać pozytywne relacje ze studentami w kameralnej i profesjonalnej atmosferze. Dobra organizacja wydarzenia i współpraca z organizatorami przyczyniają się do sukcesu naszej firmy w poszukiwaniu nowych pracowników. Udział w ostatniej edycji pozwolił nam na zweryfikowanie jakich możliwości rozwoju poszukują studenci oraz na co zwracają uwagę przy wyborze przyszłego pracodawcy.

Maja Olczak, Talent Attraction&Acquisition Specialist HUB

Targi Pracy i Praktyk w Akademii Leona Koźmińskiego to bardzo istotna dla Akademii inicjatywa, dzięki której studenci nawiązują kontakt z potencjalnymi pracodawcami w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby formuła wydarzenia była dopasowana do zmieniających się trendów i oczekiwań, zarówno odwiedzających, jak i przedstawicieli biznesu.

L'oreal

Zuzanna Czarnecka, Specjalistka - Talent Acquistion & Employer Branding

Uczestnictwo w Targach Pracy i Praktyk w Akademii Leona Koźmińskiego to świetna możliwość budowania wizerunku pracodawcy wśród młodych ludzi. Podczas targów spotkaliśmy się z bardzo dużym zainteresowaniem studentów na temat możliwości rozwoju w naszej firmie. Studenci ALK są ambitni i otwarci na oferty pozwalające stawiać pierwsze profesjonalne kroki w karierze zawodowej. Wydarzenie dzięki swojej kameralnej atmosferze sprzyja dokładnemu i spokojnemu przedstawieniu firmy, wartości, kultury i możliwości praktyk czy pracy. Doceniam również profesjonalizm przy koordynacji i kompleksową opiekę podczas eventu ze strony Organizatorów. Dzięki temu wszystko poszło sprawnie i przyjemnie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Starszy specjalista ds. relacji ze studentami i absolwentami
Paulina Kowalska
Kierownik Biura Karier i Współpracy z Otoczeniem
Agnieszka Krawczyńska