Dla biznesu

Współpraca z sektorem biznesu jest misją Akademii Leona Koźmińskiego od ponad 25 lat. Wykorzystujemy nasze zamiłowanie do przedsiębiorczości, relacje korporacyjne, potencjał naukowy oraz międzynarodowe doświadczenie, aby wnosić nową jakość do biznesu, prawa i społeczeństwa. W rankingu „Financial Times” ALK jest klasyfikowana jako najlepsza uczelnia biznesowa w Europie Środkowo-Wschodniej.

Szkolenia dla firm – indywidualne podejście

Dla naszych klientów realizujemy zamknięte szkolenia „in company”.
Wspólnie z trenerami, z uwzględnieniem potrzeb firmy, przygotowujemy zakres i program szkolenia. Nasi wykładowcy i trenerzy poza pracą dydaktyczno-naukową posiadają duże doświadczenie praktyczne z wielu branż, dzięki pracy w korporacjach globalnych oraz firmach konsultingowych.

Zobacz odnośnik treści

Rekrutuj w Koźmińskim

Łączymy ludzi w efektywne sieci służące kooperacji i rozwojowi. Pracodawcy mogą liczyć na naszą pomoc w poszukiwaniu pracowników, dopasowaniu ofert i oczekiwań związanych z zatrudnieniem. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić partnerom uczelni kompetentnych kandydatów, którzy będą odpowiadać na bieżące potrzeby biznesowe. Studentom i absolwentom oferujemy profesjonalne doradztwo i coaching kariery. Organizujemy staże i praktyki, targi pracy, hackathony innowacyjności.

Zobacz odnośnik treści

Targi pracy i praktyk

Zapraszamy pracodawców do prezentowania swoich firm i możliwości zatrudnienia podczas organizowanych dwa razy do roku targów pracy i praktyk. Udział w tych wydarzeniach to doskonały sposób na efektywną realizację działań employer brandingowych oraz przede wszystkim rekrutacja pracowników, stażystów lub praktykantów. Targi umożliwiają prezentację oferty rekrutacyjnej szerokiemu gronu studentów. Dla pracodawców jest to dobra okazja do poznania i pozyskania wartościowych, zmotywowanych osób wkraczających na rynek pracy. Dla studentów są to inspirujące i wyczekiwane spotkania, podczas których mają okazję poznać przyszłych pracodawców.

Zobacz odnośnik treści

Współpraca strategiczna i fundusze stypendialne

Mamy odważne i ambitne plany, by wspólnie z Partnerami rozwijać edukację biznesową na najwyższym światowym poziomie i dzięki temu mieć coraz większy wpływ na przedsiębiorczość przyszłości. Myśląc o wsparciu firm w rozwoju, przygotowaliśmy nową ofertę współpracy, dzięki której Państwa organizacja zrealizuje strategiczne cele biznesowe, pokona barierę wzrostu i znajdzie odpowiedzi na aktualne pytania oraz przyszłe wyzwania.

Zobacz odnośnik treści
sponsoring
test

Nasi Partnerzy

Wspólnie z naszymi Partnerami biznesowymi tworzymy odważne, stabilne i wieloletnie partnerstwa by razem rozwijać edukację biznesową na najwyższym światowym poziomie. Dzięki temu mamy wpływ na przedsiębiorczość przyszłości. Dziękujemy, że z nami jesteście! #ŻelaznyKoźmiński

Zobacz odnośnik treści

Kozminski Business Hub

Masz pomysł na biznes, ale nie masz z kim o tym porozmawiać? Szukasz finansowania dla nowej technologii, którą wymyśliłeś wspólnie z kolegami? Rozpoczynasz działalność biznesową, ale co chwila trafiasz na "rafy"? Wystarczy, że masz otwartą głowę, czas i pomysł na biznes, by zgłosić się do programu akceleracyjnego dla studentów i absolwentów Koźmińskiego. Spotkasz tam doradców, odkryjesz nowe możliwości rozwoju i ścieżki finansowania.

Zobacz odnośnik treści
Logo Fundacji Koźmińskich

Fundacja Koźmińskich

Jako młoda uczelnia patrzymy w przyszłość, dlatego wybieramy osoby, których talent, wiedza i zaangażowanie mogą uczynić liderami przyszłości. Fundacja Koźmińskich zapewnia im stypendia i ścieżki rozwoju.

Zobacz odnośnik treści