Dla biznesu

Współpraca z sektorem biznesu jest misją Akademii Leona Koźmińskiego od ponad 25 lat. Wykorzystujemy nasze zamiłowanie do przedsiębiorczości, relacje korporacyjne, potencjał naukowy oraz międzynarodowe doświadczenie, aby wnosić nową jakość do biznesu, prawa i społeczeństwa. W rankingu „Financial Times” ALK jest klasyfikowana jako najlepsza uczelnia biznesowa w Europie Środkowo-Wschodniej.

Współpraca

Nawiązujemy partnerstwa z firmami i organizacjami, do których wnosimy szerokie spojrzenie na biznes i prawo, przedsiębiorczość i zrównoważony rozwój, społeczeństwo i rynek. Wspieramy partnerów w rozwijaniu pracowników i wdrażaniu nowoczesnych narzędzi zarządzania. Relacje pomiędzy partnerami a Akademią Leona Koźmińskiego staramy się budować na fundamencie dialogu i wzajemnego zaufania.

Zobacz odnośnik treści

Rekrutuj w Koźmińskim

Łączymy ludzi w efektywne sieci służące kooperacji i rozwojowi. Pracodawcy mogą liczyć na naszą pomoc w poszukiwaniu pracowników, dopasowaniu ofert i oczekiwań związanych z zatrudnieniem. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić partnerom uczelni kompetentnych kandydatów, którzy będą odpowiadać na bieżące potrzeby biznesowe. Studentom i absolwentom oferujemy profesjonalne doradztwo i coaching kariery. Organizujemy staże i praktyki, targi pracy, hackathony innowacyjności.

Zobacz odnośnik treści

Programy rozwojowe

Opracowujemy programy na zamówienie z uwzględnieniem specyfiki każdej firmy. Naszymi klientami są największe firmy z branż: motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, energetycznej, telekomunikacyjnej, wydawniczej oraz instytucje administracji publicznej. Przygotowujemy również programy szkoleniowo-doradcze dla średnich i małych firm, a także wspieramy rozwój osób indywidualnych, zachęcając ich do udziału w szkoleniach otwartych oraz studiach podyplomowych przygotowanych specjalnie dla nich.

Zobacz odnośnik treści

Sponsoring

Twoja firma lub organizacja może stać się liderem albo uczestnikiem projektu edukacyjnego, biznesowego, społecznego z udziałem studentów i pracowników Koźmińskiego. Chcemy zmieniać świat na lepsze, a razem możemy dokonać wielkich rzeczy.

Zobacz odnośnik treści
sponsoring
test

Targi pracy i praktyk

Zapraszamy pracodawców do prezentowania swoich firm i możliwości zatrudnienia podczas organizowanych dwa razy do roku targów pracy i praktyk. Udział w tych wydarzeniach to doskonały sposób na efektywną realizację działań employer brandingowych oraz przede wszystkim rekrutacja pracowników, stażystów lub praktykantów. Targi umożliwiają prezentację oferty rekrutacyjnej szerokiemu gronu studentów. Dla pracodawców jest to dobra okazja do poznania i pozyskania wartościowych, zmotywowanych osób wkraczających na rynek pracy. Dla studentów są to inspirujące i wyczekiwane spotkania, podczas których mają okazję poznać przyszłych pracodawców.

Zobacz odnośnik treści

Kozminski Business Hub

Masz pomysł na biznes, ale nie masz z kim o tym porozmawiać? Szukasz finansowania dla nowej technologii, którą wymyśliłeś wspólnie z kolegami? Rozpoczynasz działalność biznesową, ale co chwila trafiasz na "rafy"? Wystarczy, że masz otwartą głowę, czas i pomysł na biznes, by zgłosić się do programu akceleracyjnego dla studentów i absolwentów Koźmińskiego. Spotkasz tam doradców, odkryjesz nowe możliwości rozwoju i ścieżki finansowania.

Zobacz odnośnik treści
Logo Fundacji Koźmińskich

Fundacja Koźmińskich

Jako młoda uczelnia patrzymy w przyszłość, dlatego wybieramy osoby, których talent, wiedza i zaangażowanie mogą uczynić liderami przyszłości. Fundacja Koźmińskich zapewnia im stypendia i ścieżki rozwoju.

Zobacz odnośnik treści

Szkolenia dla firm – indywidualne podejście

Dla naszych klientów realizujemy zamknięte szkolenia „in company”.

Wspólnie z trenerami, z uwzględnieniem potrzeb firmy, przygotowujemy zakres i program szkolenia. Nasi wykładowcy i trenerzy poza pracą dydaktyczno-naukową posiadają duże doświadczenie praktyczne z wielu branż, dzięki pracy w międzynarodowych korporacjach oraz firmach konsultingowych.

 

Zobacz odnośnik treści
szkolenie
board

Partnerzy

Dobieramy najlepszych partnerów biznesowych i korporacyjnych. Między innymi tworzymy wspólnie z Oracle Polska nowoczesne programy kształcenia i praktyk w zakresie Big Data i Artificial Intelligence, kształcimy menedżerów restauracji McDonald’s na studiach z zarządzania w sektorze QSR. Współpracujemy z pracodawcami w zakresie organizacji profilowanych spotkań dla studentów konkretnych kierunków. Zapraszamy prezesów firm do dzielenia się swoim doświadczeniem podczas wykładów. W ramach job placementu możemy w efektywniejszy i łatwiejszy sposób łączyć pracodawców ze studentami i absolwentami uczelni.

Zobacz odnośnik treści

Projekty dofinansowane

Od wielu lat z powodzeniem pozyskujemy środki z funduszów europejskich na realizację projektów, które przyczyniają się do rozwoju Akademii Leona Koźmińskiego i wzmocnienia jej potencjału, a także budowania relacji z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Zobacz odnośnik treści
GroupOfPeopleIllustration