Nasi Partnerzy

NASI PARTNERZY

 

 

A new school for a new world – w tych słowach zawiera się nasza wizja tworzenia światowej klasy, najlepszej uczelni biznesowej w sercu Europy.

Cieszy nas, że realizujemy ją w wyjątkowym gronie. Do wspólnej podróży zaprosiliśmy bowiem naszych partnerów biznesowych.  Wszystkich nas łączy przekonanie, że edukacja na światowym poziomie to jedno z najlepszych narzędzi wywierania pozytywnego wpływu na przyszłość. 

Nowy świat, o którym myślimy, to nowa, niezwykle wymagająca, ale też dająca wiele szans i możliwości rzeczywistość społeczno-gospodarcza. Nic dziwnego, że bliska współpraca z biznesem pozostaje w centrum naszej uwagi.

Dlatego jest nam niezmiernie miło, że unikalna możliwość kreowania nowej rzeczywistości, ramię w ramię z najlepszą polską uczelnią biznesową, jest dla naszych Partnerów interesująca.

PARTNERZY STRATEGICZNI

Jesteśmy najbardziej aktywnym deweloperem obiektów przemysłowych na świecie. W biznesie jesteśmy skuteczni i odważni, ale przede wszystkim odpowiedzialni. Uważamy, że współpraca biznesu i edukacji oparta na wspólnych wartościach, wymianie wiedzy oraz kreatywności to najlepsza strategia na kształtowanie przyszłości. 

Bank Millennium jest ogólnopolskim, nowoczesnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć placówek, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i najlepsze tradycje bankowości. Jesteśmy bankiem cyfrowym, dążymy do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce. Naszym priorytetem jest ułatwianie codziennego życia klientom poprzez oferowanie im wygodnego i intuicyjnego dostępu do usług finansowych i pozafinansowych. Kluczem do wszystkich wprowadzanych przez Bank zmian jest klientocentryzm. 

Jesteśmy globalną firmą doradczą – pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat. 

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.    Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie w projektach.     Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” – plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. Zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.     EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat oferuje najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz firmom i przedsiębiorstwom. Nasze ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO International AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.  Prezesem Grupy ERGO Hestia jest Artur Borowiński.

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

Jesteśmy największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS – jednego z globalnych liderów rynku security.

PARTNER

PROFIT Development to polska firma deweloperska, która funkcjonuje od 2003 roku, a od 2009 roku jest aktywnym członkiem PZFD. 

PROFIT Development specjalizuje się w budynkach wielorodzinnych oraz osiedlach mieszkaniowych. Do tej pory PROFIT Development wybudował ponad 4500 nowych mieszkań, a obecnie realizuje kolejnych 9 inwestycji w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi.  

Firma jest doceniana w branży. Ma nominację do międzynarodowej nagrody European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award 2019.