Spotkanie ze stypendystami ALK
11.06.2021

Spotkanie ze stypendystami ALK

10 czerwca 2021 odbyło się spotkanie ze stypendystami Koźmińskiego, czyli studentami, którzy na początku roku akademickiego 2020/2021 uzyskali prawo do pobierania specjalnych stypendiów naszej Akademii. 

Na spotkaniu obecni byli prof. ALK dr hab. Mariola Ciszewska-Mlinarič, Dziekan Kolegium Zarządzania, prof. ALK dr hab. Jacek Tomkiewicz, Dziekan Kolegium Finansów i Ekonomii oraz prof. ALK dr hab. Robert Zieliński, Dziekan Kolegium Prawa. Stypendyści opowiadali, jak minął im pierwszy rok na uczelni. Opinie na temat trybu studiowania były bardzo podzielone – od studentów, którzy z niecierpliwością czekają na powrót na kampus po tych, którym tryb online niezwykle przypadł do gustu. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z jakości studiowania, zaangażowania wykładowców oraz praktycznego podejścia do zajęć. Dziękujemy także za słowa konstruktywnej krytyki, gdyż dzięki nim jesteśmy w stanie rozwijać się i stwarzać jeszcze bardziej komfortowe warunki studiowania oraz wspierać studentów w dalszym rozwoju.

Gratulujemy stypendystom ich osiągnięć i zaangażowania. Cieszymy się, że mogliśmy bliżej ich poznać i dowiedzieć się o ich sukcesach, które odnieśli w tym tak nietypowym (ze względu na pandemię) roku akademickim. 

 

Spotkanie ze stypendystami ALK 2