Bez zmian w fotelu Rektora Akademii Leona Koźmińskiego

Prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, obecny Rektor Akademii Leona Koźmińskiego, uzyskał reelekcję i będzie pełnił tę funkcję przez kolejne cztery lata.

Sukcesy studentów i studentek Akademii Leona Koźmińskiego w CFA Institute Research Challenge

Zespół z Akademii Leona Koźmińskiego, w finałach regionu EMEA konkursu CFA Institute Research Challenge!

Ekonomia i finanse
Praworządność w praktyce – szkolenie dla pełnomocniczek i pełnomocników na temat zastosowania prawa międzynarodowego i unijnego w postępowaniach sądowych

Zachęcamy do zgłoszeń na szkolenia realizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego w ramach projektu LighT - Litigating change: training lawyers on the EU rule of law acquis.

„Sen o szkole” – debata oraz spotkanie autorskie z prof. Andrzejem K. Koźmińskim

Merytorycznie, sentymentalnie, ale też humorystycznie – tak wyglądało spotkanie poświęcone książce prof. Andrzeja K. Koźmińskiego. Debata połączona ze spotkaniem autorskim przybliżyła wyjątkowe historie, stojące za powstaniem uczelni.