Bizroast
07.06.2021

Bizroast, czyli badanie potencjału spółek. Wydarzenie pod patronatem ALK

Bizroast, czyli badanie potencjału spółek, to program na żywo w zupełnie nowym formacie. Ma on na celu ocenę ciekawych pomysłów na biznes i jego dalsze skalowanie przez zaangażowaną społeczność ekspertów i praktyków inwestowania. W pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany już 8 czerwca o godz. 18.00, poddane ocenie inwestorów zostaną dwie spółki pod kątem udanego finansowania społecznościowego.

Każda z zaproszonych spółek będzie miała pół godziny, żeby przekonać do siebie inwestorów. Podczas wydarzenia przewidziana jest prezentacja inwestorska, pytania od ekspertów z rynku inwestycyjnego oraz pytania od publiczności. W programie przewidziano kilka angażujących elementów, w tym zastosowanie licznika czasu na odpowiedź czy głosowania na żywo. Inwestorzy zapisani na wydarzenie otrzymają wgląd w prezentacje spółek przed wydarzeniem, a po zakończeniu zostaną zaproszeni do udziału w ankiecie oceniającej ich potencjał biznesowy.

Premierowy odcinek to preludium do cyklu wydarzeń pod nazwą Bizroast, a jego gościem będzie prof. Paweł Mielcarz z Katedry Finansów ALK.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ.