Wesprzyj Fundację Rozwoju
Strona główna
NEGOCJACJE - PROJEKTOWE, ZESPOŁOWE, WIELOSTRONNE

Negocjacje - projektowe, zespołowe, wielostronne

Poziom
Kursy i szkolenia
Czas trwania
2 dni
Język
PL
Uzyskany tytuł
Świadectwo ukończenia szkolenia
Tryb
Tryb stacjonarny,
W tygodniu
06.03 - 07.03.2025

O szkoleniu

Moduł ten jest przeznaczony dla osób, które pracują projektowo lub prowadzą negocjacje inwestycyjne albo handlowe. W negocjacjach strategicznych negocjujemy w wielu wymiarach. Rozmowy „przy stole negocjacyjnym” to często ostatni, niekoniecznie najważniejszy element negocjacji. Jak myśleć o negocjacjach w wielu wymiarach i jak przygotować w tej perspektywie skuteczny zespół negocjacyjny? To pytania, które przyświecały nam, gdy projektowaliśmy ten moduł. 

Pierwsze skojarzenie ze słowem negocjacje może nas prowadzić w kierunku transakcji kupno-sprzedaż, ale jeżeli przyjrzymy się naszej codzienności przekonamy się, że negocjujemy wielokrotnie w ciągu naszego dnia. Realizując projekty biznesowe często negocjujemy jednocześnie z wieloma partnerami, klientami, konkurentami, komplementariuszami, dostawcami, inwestorami, pracownikami, współpracownikami i przełożonymi. Zwykłe strategie typu "win/win" i "win/lose" przestają być adekwatne do wyzwań stawianych podczas negocjacji w tak skomplikowanym środowisku. 

Podczas szkolenia doświadczysz metod prowadzenia negocjacji wielostronnych i zespołowych. W efekcie, nabyte umiejętności umożliwią Ci na sprawniejsze prowadzenie dialogu z wieloma partnerami oraz dochodzenie do konsensusu. Rekomendujemy, aby uczestniczyły osoby, które były uczestnikami szkolenia „Negocjacje-przygotowanie, argumentowanie, przekonywanie” lub znają podstawy teorii przygotowania się do negocjacji.  

Szkolenie jest  są prowadzone wspólnie przez Akademię Leona Koźmińskiego oraz firmę Kirov Strategic Negotiators. Wykonawcą szkolenia jest firma Kirov Strategic Negotiators. Uczestnicy szkolenia otrzymują podwójny certyfikat, dzięki temu mają gwarancję, że zdobyta wiedza jest ugruntowana w teorii oraz sprawdzoną w praktyce.

To szkolenie jest elementem programu Akademia Negocjacji Budowania Relacji i Kreowania Wartości w Biznesie.

Atuty

1
Doświadczeni trenerzy

Uczestnictwo warsztatach przygotowanych i prowadzonych przez doświadczonych trenerów, z wieloletnim doświadczeniem biznesowym i trenerskim  

2
Wiedza

Wiedzę i narzędzia do prowadzenia zaawansowanych negocjacji  

3
Podwójny Certyfikat

Podwójny Certyfikat Kirov Strategic Negotiators, Akademii Leona Koźmińskiego  

Partnerzy

KIROV

Adresaci

Szkolenie jest dl Ciebie, jeśli  

  • Zarządzasz: projektami, zespołami, firmą 
  • Współpracujesz z: członkami zespołu, partnerami biznesowymi, klientami zewnętrznymi 
  • Rozwijasz: siebie, ludzi, biznes 
GroupOfPeopleIllustration

Co zyskujesz

Nauczysz się 

  • Jak skutecznie przygotować zespół do negocjacji strategicznych 

  • Jak negocjować z wieloma niejednolitymi partnerami, z których, każdy ma co najmniej kilka celów, negocjując wiele kwestii i mają ograniczenia czasowe 

  • Zastosowania koncepcji „negocjacji 3d” 

Doświadczysz 

  • Jak interesy poszczególnych członków zespołu twojego i partnerów mogą wpływać na negocjacje oraz jak to wykorzystać w praktyce 

  • Negocjacji zespołowych podczas złożonej, wielowymiarowej gry negocjacyjnej 

  • Sposobów podejmowania decyzji podczas negocjacji strategicznych oraz kontraktów z kluczowymi partnerami 

Zmienisz 

  • Zasady współpracy w zespole i ustalanie procedur postępowania z partnerem 

  • Sposób negocjacji zespołowych tak by zsynchronizować negocjacje „zewnętrzne” z „wewnętrznymi” 

  • Spojrzenie na negocjacje wielostronne, w szczególności na czas i miejsce ich odbywania 

Program szkolenia

  • Czym są negocjacje strategiczne? 
  • Negocjacje indywidualne, a zespołowe 
  • Jak dobrze przygotować zespół do negocjacji? 
  • Negocjacje strategiczne pomiędzy zespołami – gra symulacyjna 
  • Jak dobrze adresować komunikaty do członków zespołu drugiej firmy? 
  • Trzy wymiary negocjacji. Czym są tzw. „Negocjacje 3D”? 
  • Budowanie i rozbijanie koalicji w negocjacjach 
  • Zawłaszczanie i tworzenie wartości w trzecim wymiarze negocjacji 
  • Proces „mapowania wstecznego” w przygotowaniu do negocjacji 
  • Strategiczne negocjacje wielostronne – gra symulacyjna 
  • Podsumowanie – zestawienie trzech wymiarów negocjacji – 1D, 2D, 3D 
figury

Termin

6.03 - 7.03.2025

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Czas trwania: 2 dni (16 h dydaktycznych)* w godzinach 9.30-16.30

* jedna godzina dydaktyczna = 45 minut

W szkoleniu powinno uczestniczyć minimalnie 12 osób, a maksymalnie 50 osób.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Uczelni, ul. Jagiellońska 57 w Warszawie.

Trenerzy

Nikolay Kirov

Praktyk z zapleczem naukowym. Od 1996 r. wykładowca, doradca, mówca inspiracyjny, trener w zakresie: Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie, Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych, Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się, Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych, Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem. 

Od 22 lat ponad 70 000 osób brało udział w moich wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów Rozwojowych dla Korporacji i Przedsiębiorców, studiów podyplomowych, programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla kadry Medycznej a także na międzynarodowym programie Executive MBA realizowanym w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca „Kozminski AMP - Advanced Management Program” - realizacja Warszawa - Barcelona, na którym prowadziłem zajęcia w EADA Business School. 

Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów - pod indywidulane potrzeby organizacji.  

Twórca „Akademii Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” oraz studiów podyplomowych „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży” - kirov.pl Współtwórca programu „Life & Business Energy Management” - LifeEnergy.pl 

Na swoich kursach pokazuję jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i zadowolenie partnerów. Jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. 

Jestem Partnerem i członkiem zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., LifeEnergy.Pl, Członkiem Zarządu Fundacji BARGEWORK, Członkiem Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, członkiem Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards, Członkiem Kapituły nagrody "Lwy Koźmińksiego" oraz członkiem rady programowej czasopisma "Personel i Zarządzanie". Dyrektor Kozminski MBA - obszar Przywództwo i Negocjacje. Koordynator merytoryczny programu studiów Koźmiński MBA dla Inżynierów. Wcześniej - wieloletnim członkiem kolegium Redakcyjnego czasopisma "Management and Business Administration. Central Europe" oraz wieloletnim Dyrektorem ds. Strategii i Rozwoju - Kozminski Executive Business School - Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów - Akademii Leona Koźmińskiego,  

Jestem również opiekunem i promotorem kilkudziesięciu strategicznych projektów doradczych prowadzonych w ramach programów MBA, oraz opiekunem i promotorem ponad 200 projektów doradczych dla administracji publicznej.  

Moje główne zainteresowania badawcze, to negocjacje i budowanie relacji z partnerami strategicznymi w biznesie, a główne obszary doradztwa i szkoleń – negocjacje i budowanie relacji i kreowanie wartości w biznesie, negocjacje strategiczne, tworzenie wspólnych przedsięwzięć oraz wdrażanie zmian strategicznych dla firm z branż: finansowej, motoryzacyjnej, medycznej, farmaceutycznej, FMCG, turystycznej, budowlanej, wydawniczej, turystycznej, logistyki i przemysłu oraz instytucji publicznych. 

W latach 2005-2008 byłem koordynatorem regionalnym największego projektu edukacyjnego w Europie (ponad 40 mln zł), "Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw”, realizowanego przez Stowarzyszenie Uczelni Wyższych "Edukacja dla Przedsiębiorczości" w ramach SPORZL 2.3,A. 

 Prowadziłem doradztwo i szkolenia dla: BRE Bank, ING Bank Śląski, BGŻ, NBP, Noble Bank, Cardif, PKO BP, PZU, Raiffeisen POLBANK, Raiffeisen Leasing, RBS, Bankowe Towarzystwo Leasingowe, Union Investment, Mercedes, Renault, Renault Truck, KIA Motors, Kongsberg Automotive, GatX, HSV Polska, PESA Bydgoszcz, Tramwaje Warszawskie, VW, AUCHAN, EUROCASH, METRO GROUP, SCM Poland, ATRIUM Poland Real Estate Management, PGNiG, NAFTA POLSKA, ORLEN Upstream, Polska Spółka Gazownictwa (a wcześniej Mazowiecka Spółka Gazownicza), Polskie Sieci Energetyczne PSE-INFO, GAZ-SYSTEM, Carlsberg, CCC, Robert BOSCH, STOCK Polska, CMC, Jabil Circuit Poland, Jabil Assembly Poland, Norcospectra Industries, Schneider Electric, T4B, WSK-Rzeszów, Polmos Żyrardów (BELVEDERE), ORANGE, INFOVIDE-MATRIX, Integrated Solutions, Carlson Wagonlit, JET LINE, CASINOS Poland, Q-Development, Poczta Polska, TELTECH, Swede Center, Agencja Rozwoju Przemysłu, Najwyższa Izba Kontroli, Operator ARP, Biuro Kadr i Szkoleń m.st Warszawy, Biuro Naczelnego Architekta m. st. Warszawy, Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego, Medicover, POLFA Warszawa, POLPHARMA, SLAWEX oraz szeregu firm z branży farmaceutycznej. 

Mgr Maciej Madziński
dr Maciej Madziński

Praktyk z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania strategicznego i cyfrowych transformacjach organizacji współpracujący zarówno ze środowiskiem biznesowym, jak i akademickim. Trener, wykładowca akademicki, mentor przyszłych liderów.

Prowadzi wykłady i warsztaty na studiach MBA, szkolenia otwarte, zajęcia na studiach dyplomowych i podyplomowych, w tym strategiczne projekty doradcze na studiach MBA. Specjalizuje się w obszarze zarządzania i informatyzacji. Wspiera również firmy w kreacji i egzekucji strategii, wykorzystując przy tym narzędzia zarządzania projektami

Od 2023 roku jest Wiceprezesem Escola S.A. – spółki technologicznej tworzącej aplikacje mobilne i webowe, świadczącej usługi konsultingu z zakresu transformacji cyfrowej i AI oraz rozwijającej własne produkty w ramach venture building. Odpowiada za doskonałość operacyjną, egzekucję strategii oraz budowanie partnerstw międzynarodowych w firmie.  Wcześniej był Dyrektorem Zarządzającym ds. Cyfrowej Transformacji i Funkcji Wsparcia w KROSS S.A. Odpowiadał za transformację cyfrową i funkcje z nią powiązane, administrację oraz dział prawny. W swojej karierze pełnił również funkcje Dyrektora Operacyjnego oraz Dyrektora IT Akademii Leona Koźmińskiego. Z Akademią Leona Koźmińskiego związany od 2007 roku. 

Zasiadał również w dwóch radach nadzorczych, w tym w radzie nadzorczej spółki Kozminski Business Hub. Jest również partnerem Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. oraz wykładowcą w Kozminski Executive Business School Akademii Leona Koźmińskiego.

Pasjonat zarządzania strategicznego (w szczególności budowa i egzekucja strategii) i „zwinnego” zarządzania projektami, realizacji zmian organizacyjnych. Od lat realizuje duże, kompleksowe cyfrowe transformacje firm od budowy strategii cyfrowej transformacji przez skuteczną implementację systemów, aż do zarządzania zmianą w organizacji wynikającą z takiej transformacji. Projekty realizował zarówno w funkcji menedżera zatrudnionego w organizacji, jak i konsultanta strategicznego – wspierał w cyfrowej transformacji firmy z branży szkolnictwa wyższego, firmy ed-tech, ale również produkcyjne i handlowe.

W ramach obowiązków Dyrektora Zarządzającego KROSS koordynował duże wdrożenia w obszarze zarządzania operacyjnego organizacją, analityki danych, budowania relacji z klientem (CRM) oraz sprzedaży e-commerce B2B, wykorzystując technologie SAP i Salesforce. Odpowiadał również za koordynację procesu powstawania strategii całej spółki KROSS S.A. do roku 2026. Realizowane w KROSS projekty zarówno w technologii SAP, jak i Salesforce stały się referencyjnymi projektami prezentowanymi jako tzw. „dobre praktyki” zarówno na konferencjach w Polsce, jak i za granicą (Salesforce Live, SAP NOW etc.).

W ramach obowiązków Dyrektora Operacyjnego ALK specjalizował się we wdrażaniu programów strategicznych w obszarze szeroko pojętej administracji, szczególnie w obszarze rozwoju infrastruktury i technologii informatycznych. Zarządzał również Biurem Projektów w ALK i odpowiadał za portfel projektów uczelni. Podległy mu zespół zarządzał portfelami projektów i koordynował kluczowe inicjatywy strategiczne Akademii Leona Koźmińskiego. 

W 2020 roku uzyskał tytuł doktora, broniąc z wyróżnieniem rozprawę doktorską w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości pt. „Zarządzanie projektami w turkusowych organizacjach”. Dysertacja poświęcona jest działaniu przedsiębiorstw samoorganizujących się, w tym w szczególności w zakresie sposobu zarządzania projektami. Obecnie swoje zainteresowania badawcze związane z samoorganizującymi się firmami przesuwa również w kierunku tzw. „Przywództwa Pozytywnego” osadzonego mocno w koncepcji tzw. „Psychologii Pozytywnej”.

Jako doradca, trener i wykładowca specjalizuje się w programach z obszarów:
• cyfrowej transformacji organizacji
• strategii oraz strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem
• zarządzania projektami, w tym strategicznego zarządzania projektami
• nowoczesnych trendów zarządzania – w tym w turkusowych organizacjach
• negocjacji, w tym strategicznych negocjacji związanych z realizacją projektów, szczególnie IT

Prowadził również programy w obszarze zarządzania sobą w czasie/efektywności osobistej i zarządzania procesami/zarządzania operacyjnego przedsiębiorstwem. W ostatnich latach rozwija również działalność w zakresie mentoringu młodych liderów – mentoring osób typu „HIPO” w przygotowaniu do pozycji wymagających zarządzania dużym zespołem/dużą organizacją.  W w/w obszarach prowadzi również wystąpienia i mowy motywacyjne, szczególnie w zakresie nowoczesnych trendów zarządzania. 

W swojej dotychczasowej karierze wykładowcy, doradcy oraz trenera wspierał zarówno instytucje państwowe, jak i wiele firm prywatnych – między innymi: Najwyższą Izbę Kontroli, Pocztę Polską, Stock Polska, Janssen-Cilag, Lasy Państwowe, Otis, Topex, Kongsberg Automotive, Mitsubishi, MyGiftDna.pl, Teltech, PESA Bydgoszcz, PZU, Jeronimo Martins, PCG Academia, Adamed Pharma, KROSS S.A., EcoEnergia Polska, Novascon Pharmaceuticals, Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych, Reynaers Aluminium, ATUS Group, HAP Armatura, Euro Holding, WOMAK, IPMA i inne. 

W wolnych chwilach stara się również angażować w rozwój młodych ludzi, wierząc w to, że wszyscy powinni mieć równy dostęp do wiedzy. Chętnie angażuje się w wykłady, prezentacje czy gości w komisjach projektów realizowanych przez młodzież.

Pasjonuje się nowoczesnymi technikami zarządzania organizacjami ze szczególnym naciskiem na praktyczne możliwości ich wdrażania („walk the talk”), a także inwestycjami giełdowymi i sytuacją makroekonomiczną w gospodarce. W tym zakresie, na jednym z zamkniętych forów dla inwestorów, prowadzi portfel inwestycyjny będący w TOP 10 najpopularniejszych portfeli inwestycyjnych forum. Uwielbia również długie wędrówki górskie, długie wycieczki rowerowe i krótsze bieganie miejskie. 

Jego pasją jest również nauka, w szczególności w ujęciu globalnym, pozwalającym na „zderzanie się” różnego rodzaju koncepcji i poglądów. Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego, IESE Business School, miał również przyjemność studiować w London Business School.

Rekrutacja

1
Uzyskanie podstawowych informacji 

Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa kierunku  i sprawdzenie  zasad naboru.

2
Rejestracja 

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni. 

Rekrutacja online

3
Kontakt

Prosimy oczekiwać na kontakt mailowy opiekuna szkolenia lub kursu

Małgorzata Oświata
W razie pytań zapraszam do kontaktu
Małgorzata Oświata

Opłaty

Rabaty.

  • 20% przy zgłoszeniu od 20 uczestników wzwyż,
  • 15% rabatu od 10 do 19 uczestników,
  • 5% przy wspólnym zgłoszeniu grupy od 5 do 9 osób.

Aby uzyskać rabat, po rejestracji uczestników prosimy o e-mail na adres malgosiao@kozminski.edu.pl z listą imion i nazwisk zgłoszonych osób.

Tabela opłat
Cena szkolenia 3450 zł netto (+23% VAT)
Cena szkolenia dla studentów i absolwentów studiów I, II stopnia, studiów podyplomowych i MBA w ALK (* Oferowana zniżka nie kumuluje się z innymi ewentualnymi rabatami) 3105 zł netto (+23% VAT)*

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.  

Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma mailowo potwierdzenie zapisu.