Zakończyliśmy I edycję Programu Mentorskiego!

Mentorzy i mentee spotkali się na kampusie ALK by uczestniczyć w ostatnim warsztacie przeprowadzonym przez dr Halinę Wiśniewską pt. "It’s in your hands". Omawiany kazus wzbudził pośród uczestników bardzo inspirującą dyskusję na temat tego, jak jedną i tę samą historię, można odebrać inaczej.

Mentee oraz mentorzy otrzymali pamiątkowe certyfikaty, wymienili się doświadczeniami i podzielili swoją oceną programu z doradcą zawodowym Biura Karier i Współpracy z Absolwentami.

Bardzo miłym zwieńczeniem ciężkiej pracy zarówno mentorów, jak i mentee, była okazja zrobienia grupowego zdjęcia oraz indywidualnych fotografii ze swoim mentorem.

Był to wieczór pełen pozytywnych wrażeń i wspaniałych rozmów!

Drodzy Studenci MENTEE oraz Absolwenci MENTORZY - cieszymy się, że byliście z nami przez ten czas i dzieliliście się wiedzą i doświadczeniem!

Link do zdjęć – http://x.alk.edu.pl/EaOvm5ePBo

Jeśli również chcielibyście wziąć udział w tym nietuzinkowym programie, zachęcamy do regularnego obserwowania mediów społecznościowych Uczelni, gdyż planujemy uruchomić drugą edycję programu.

Więcej o I edycji programu znajdziecie tutaj.