20 Czerwca

Kozminski University Online Open Day for Master Programs (wydarzenie w j. angielskim)

Want to boost up your career? Join our Master Open Day and discover the world class education at Kozminski University!

When? June 20th at 4:00 PM (CEST) Where? Online via the Clickmeeting platform (get the link to the event by filling out the form at the bottom of the page!) Why? This is the best opportunity for you to get all the answers to your questions during a live session with our staff and governance of the University.

You will have the unique opportunity to among others learn more about the following programs:

Master Programs

During the Open Day, you will have the chance to meet representatives of our students, our staff and the very special guest, who will be talking about our programs, admission requirements, the facilities, and student life at Kozminski University.

We can't wait to see you at the KU Online Open Day in English for Master Programs!

Instructions on how to join the event will be provided after successfully completing the form.

To participate in the event, please register via this form.
REGISTER HERE

Our special guests:

PhD Grygorii Kravchenko

Jesteś gotów rozwijać wiedzę, która wyróżni Cię spośród innych?

Program Financial Management na ALK gwarantuje Twój sukces dzięki:

1. Strategicznym partnerstwom: Naszymi partnerami są prestiżowe instytucje finansowe  - ACCA, CIMA, CAIA, CFA. Współpracujemy także z czołowymi graczami branżowymi (BNP Paribas Securities Services, Goldman Sachs, Crisil), jak również z UN Global Compact, wiodącą globalną inicjatywą z zakresu zrównoważonego rozwoju.

2. Podejściu skupionym na studencie: Nasze podejście koncentruje się przede wszystkim na studentach, skupiając się na nauce poprzez działanie. Sam wybierasz swoje ścieżki rozwoju osobistego, masz dostęp do świetnie wyposażonych obiektów (Laboratorium Bloomberga, E-learning Hub, symulacje biznesowe) i przejdziesz przez podstawowe kursy na pierwszym roku.

3. Programowym stażom: Każdy student bierze udział w obowiązkowym stażu, zdobywając doświadczenie praktyczne, stosując wiedzę teoretyczną i testując nabyte umiejętności. Pomagamy w znalezieniu odpowiednich miejsc praktyk wśród naszych partnerów biznesowych i promujemy szkolenie praktyczne.

4. Wyjazdom zagranicznym: Mobility Window na trzecim roku (5. semestr) pozwala każdemu studentowi spędzić czas na jednym z ponad 200 uniwersytetów partnerskich na całym świecie lub zdobyć staże w środowiskach międzynarodowych. Dodatkowo studenci mogą skorzystać z programu Double Degree i uzyskać dwa dyplomy prestiżowych uniwersytetów.

Zapraszam do dołączenia do swoich kolegów ze wszystkich kontynentów, nawiązania międzynarodowej sieci kontaktów i rozpoczęcia eksploracji możliwości zatrudnienia w Polsce oraz UE i poza nią. W ramach naszego dynamicznego środowiska akademickiego umożliwiamy wejście na rynek nowym pokoleniom konkurencyjnych, innowacyjnych i etycznych profesjonalistów, zdolnych do radzenia sobie z każdym wyzwaniem finansowym i/lub biznesowym!

Dr Grygorii Kravchenko, Lider Programu Financial Management

Watch a short video about the university!

Kinga Szner
In case of any questions, please contact the coordinator of the event:
Kinga Szner