O kursie
Szkolenie realizowane jest w ramach zintegrowanego systemu nauczania finansów, w związku z tym zajęcia odbywają się z grupą uczestników studiów podyplomowych z obszaru finanse.
Dajemy Państwu możliwość realizacji własnej ścieżki edukacyjnej poprzez uczestniczenie w wybranych modułach szkoleniowych i uzyskania certyfikatu ukończenia szkolenia.
Szkolenie jest pierwszym z modułów z obszaru Controllingu. Łącznie z poniższymi szkoleniami stanowi dopełnienie systemu planowania i kontroli w firmie.
- Budżetowanie i kontrola kosztów, przychodów i wyników
- Zarządzanie kosztami i rentownością (warsztaty komputerowe)
- Planowanie i kontrola finansowa (warsztaty komputerowe)
Rekomenduje się udział we wszystkich powyższych modułach szkoleniowych w odpowiedniej kolejności, aby w sposób kompleksowy poznać zagadnienia z obszaru controllingu.
Program
Organizacja zajęć
Czas trwania:
- 2 dni (16 h dydaktycznych)*
- w godz. 8.45-15.45
* jedna godzina dydaktyczna= 45 minut
Terminy
Nowy termin już wkrótce
Społeczność
Trener szkolenia
Jest profesorem nauk społecznych, pracuje w Katedrze Rachunkowości Uniwersytetu Łódzkiego, jest również Affiliate Professor na Linnaeus University w Växjö w Szwecji oraz Visiting Professor na uniwersytetach we Francji, Litwie, Niemczech, Włoszech, Katarze, Tajwanie, Tajlandii, Chinach i Japonii. Ponadto jest członkiem zarządu Asia-Pacific Management Accounting Association i członkiem European Accounting Association.
Autor licznych artykułów i książek dla praktyków, m.in.: „Zarządzanie rentownością. Budżetowanie i kontrola. Activity Based Costing & Management", 2006, „Controlling kosztów", 2017, „Controlling operacyjny", 2017, „Controlling strategiczny", 2017.
Od 1994 roku specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych systemów rachunkowości zarządczej/controllingu. Jest autorem i współautorem kompleksowych projektów systemów rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej/controllingu w firmach produkcyjnych, usługowych, handlowych oraz organizacjach non-profit.
Autor ponad stu zamkniętych, często wieloetapowych szkoleń z zakresu nowoczesnych metod rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej/controllingu dla organizacji produkcyjnych, usługowych, handlowych i non-profit.
Zasady naboru
Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa szkolenia lub kursu.
Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Prosimy oczekiwać na kontakt mailowy opiekuna szkolenia lub kursu.
Opłaty
* Oferowana zniżka nie kumuluje się z innymi ewentualnymi rabatami
Cena szkolenia | 1400 zł brutto (zw. z VAT) |
Cena szkolenia dla studentów i absolwentów studiów I, II stopnia, studiów podyplomowych i MBA w ALK | 1260 zł brutto (zw. z VAT) * |
Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.
Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma mailowo INDYWIDUALNY NUMER KONTA do dokonania płatności za szkolenie.
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Fabiańską e-mail agaf@kozminski.edu.pl