25
Czwartek

Dzień otwarty studiów podyplomowych Praktyczne zastosowanie SAP ERP: warsztaty z konsultantami SAP. więcej
My Image

Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów oraz kwestiach organizacyjnych.

Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji  światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek ten jest jeszcze wyższy i sięga ok. 40%. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista z obszarów: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowania, dystrybucja  i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy, a także jako konsultant wdrożeniowy, architekt procesów biznesowych i wiele innych. Jest to atut, który odpowiednio wykorzystany, może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy.

Czwartek, 25 czerwca 2020, godz. 18:00

Spotkanie odbędzie się w formule online.

Szczegóły i zapisy TUTAJ.

„Marketing (korona)wirusowy, czyli marketing internetowy w czasie pandemii i po”: spotkanie online dla kandydatów na studia podyplomowe z Zarządzania marketingowego połączone z zajęciami merytorycznymi. więcej
  1. Jak obecna trudna sytuacja wpływa na komunikację firm i marek z klientami?
  2. Które podejścia są skuteczne? Jak zmieniają się zachowania klientów?
  3. Jak powinien wyglądać marketing internetowy w czasie pandemii?
  4. Jak pandemia wpływa na kampanie i rynek reklamy?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz na spotkaniu w wirtualnej, bezpiecznej przestrzeni z wykładowcą Podstaw e-marketingu i Social media marketingu na studiach podyplomowych Zarządzanie Marketingowe panią Dagmarą Platą-Alf!

Spotkanie odbędzie się 25 czerwca o godz. 17:00.

Szczegóły tutaj.

Archiwum