07 Września

MBA Open Day!

MBA Open Day to wyjątkowa okazja dla potencjalnych uczestników studiów MBA, którzy chcą poznać naszą uczelnię, programy MBA oraz uczestniczyć w przykładowych zajęciach. Sprawdź, czy jesteśmy odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Podczas naszego spotkania kładziemy szczególny nacisk na praktyczne doświadczenie i interakcję z uczestnikami. Dlatego zapraszamy na przykładowe zajęcia z ekonomii, które poprowadzi Dr Andrzej Kuśmierz. Chcemy, aby nasi uczestnicy poczuli, jak to jest być na studiach MBA i doświadczyli atmosfery pełnej wyzwań i możliwości rozwoju.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zarejestruj się już dziś na MBA Open Day i dołącz do nas, aby odkryć, jak studia MBA mogą wesprzeć Twoją karierę i dać Ci niezwykłe perspektywy rozwoju. Zapewniamy, że nasze spotkanie będzie pełne inspiracji, ciekawych dyskusji i praktycznych doświadczeń.

Kiedy: 7 września 2024 r. | 12.30 Gdzie: siedziba uczelni, ul. Jagiellońska 57

Podczas naszego spotkania:

• pokażemy, jak prowadzimy zajęcia " Co łączy przywództwo z innowacjami", które poprowadzi dr Andrzej Kuśmierz.
  • odpowiemy na Państwa pytania
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów
  • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim
Wypełnij formularz
Plan spotkania
Zajęcia Co łączy przywództwo z innowacjami
Prezentacja programów MBA
Sesja pytań i odpowiedzi

Zajęcia poprowadzi

dr Andrzej Kuśmierz

Współzałożyciel, autor programu i mentor Akceleratora Firm Technologicznych WAW.ac. Założyciel i CEO Idea2Business (PreSeed & Venture Building), buduje firmy i wdraża innowacje, współpracując z absolwentami, z naukowcami i z twórcami technologii, którzy chcą zmienić swoje projekty w biznes.

Wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, programu Top500 Innovators w Uniwersytecie Stanforda oraz Leadership Academy for Poland.

Prowadzi doradztwo, wykłady oraz warsztaty z obszarów innowacji, strategii, przywództwa oraz e-biznesu. Doradza przedsiębiorstwom m.in. z branży IT, telekomunikacyjnej i medycznej w budowaniu długotrwałej przewagi konkurencyjnej.

Mentor w międzynarodowych konkursach dla startupów Intel Global Challenge, Citi Mobile Challenge, w programie akceleracyjnym DT WARP w hub:raum oraz w Challenge Up.

Małgorzata Oświata
Koordynator spotkania