mba-open-day
13 Czerwca

MBA Open Day!

MBA Open Day to wyjątkowa okazja dla potencjalnych uczestników studiów MBA, którzy chcą poznać naszą uczelnię, programy MBA oraz doświadczyć przykładowych zajęć. Sprawdź, czy jesteśmy odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Podczas naszego spotkania kładziemy szczególny nacisk na praktyczne doświadczenie i interakcję z uczestnikami. Dlatego zapraszamy na przykładowe zajęcia z Ekonomii, które poprowadzi Prof. Jacek Tomkiewicz. Chcemy, aby nasi uczestnicy poczuli, jak to jest być na studiach MBA i doświadczyli atmosfery pełnej wyzwań i możliwości rozwoju.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zarejestruj się już dziś na MBA Open Day i dołącz do nas, aby odkryć, jak studia MBA mogą wesprzeć Twoją karierę i dać Ci niezwykłe perspektywy rozwoju. Zapewniamy, że nasze spotkanie będzie pełne inspiracji, ciekawych dyskusji i praktycznych doświadczeń.

Kiedy: 13 czerwca 2024 r. | 17.30 Gdzie: platforma Zoom Liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się, wypełniając formularz.

Udział jest bezpłatny.

Podczas naszego spotkana:

• pokażemy, jak prowadzimy zajęcia, na przykładzie zajęć z ekonomii z Prof. Jackiem Tomkiewiczem
  • odpowiemy na Państwa pytania,
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych,
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów,
  • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim.
Wypełnij formularz
Plan spotkania
17.30-18.00
Ekonomia menedżerska
Prezentacja programów MBA
Sesja pytań i odpowiedzi

Zajęcia poprowadzi

prof. ALK dr hab. Jacek Tomkiewicz

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych, Dziekan Kolegium Finansów i Ekonomii, profesor ALK w Katedrze Ekonomii. Dyrektor ds. naukowych w Centrum Badawczym Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER w ALK.

Wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi zajęcia na studiach dyplomowych, podyplomowych (w tym MBA) i doktoranckich, jest także profesorem wizytującym w kilku uczelniach europejskich. Kilkakrotnie odbywał staże badawcze w instytucjach zagranicznych, w tym m.in. na Stanford University w USA, Columbia University w USA, Harvard University w USA, OECD w Paryżu czy Brighton University.

Ekspert w dziedzinie ekonomii, gospodarki i finansów publicznych. Autor opracowań oraz ekspertyz z dziedziny makroekonomii i finansów publicznych przygotowanych m.in. dla Ministerstwa Finansów, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz firm komercyjnych. W latach 2002–2003 pełnił funkcję doradcy Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Finansów, był członkiem zespołu odpowiedzialnego za reformy strukturalne w ramach systemu finansów publicznych.

Autor publikacji z dziedziny makroekonomii, polityki gospodarczej i finansów publicznych.

Małgorzata Oświata
Koordynator spotkania