Dzień otwarty online
20 Września
Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe - Dzień otwarty online

Zapraszamy na spotkanie ONLINE dla kandydatek na studia podyplomowe Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe – pierwsze w Europie Środkowowschodniej studia biznesowe dedykowane dla utalentowanych kobiet menedżerek/liderek. Spotkanie jest połączone z zajęciami merytorycznymi. Zapisz się, aby otrzymać link do wydarzenia.

Agenda spotkania:

18:00-18:05 Powitanie uczestników i ogólne przedstawienie studiów podyplomowych Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe – dr Anna Kieszkowska-Grudny, kierownik studiów i przewodnicząca Rady naukowej APK

18:05-18:15

"Zarządzanie sobą, jako wstęp do silnego przywództwa" - dr Anna Kieszkowska-Grudny.

18.15-18.25  "Zarządzanie zespołem, czyli droga do rozwoju siebie i organizacji" – mgr Renata Filipek-Baryłowska

18:25-18:35  "Zarządzanie organizacją, to dziś niekończąca się transformacja" – mgr Bożena Leśniewska

18:35-19:00 Pytania i odpowiedzi, dyskusja.

W trakcie dnia otwartego w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

• poznacie program i główne atuty studiów
  • będziecie mogły uczestniczyć w zajęciach i spotkaniach merytorycznych z naszymi wykładowcami
  • będziecie mieć szansę porozmawiać z nami  oraz uzyskać fachową poradę i wsparcie w doborze odpowiedniego kierunku rozwoju.

Wypełnij formularz
zapisz się
Nasi goście
dr Anna Kieszkowska-Grudny

Inicjatorka, kierownik oraz Przewodnicząca Rady Naukowej Studiów Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe. Współzałożycielka i wieloletnia prezeska Stowarzyszenia LiderShe. Doktor nauk medycznych. Dyplomowany menedżer ochrony zdrowia oraz Zarządzania ryzykiem w ochronie zdrowia. Absolwentka psychologii klinicznej oraz Zarządzania finansami i marketingu, które kontynuowała w ramach studiów doktoranckim z ekonomii i zarządzania.

Certyfikowany psychoterapeuta, psychoonkolog i coach. Tworzyła i 7 lat zarządzała pierwszym w Europie Środkowowschodniej prywatnym szpitalem klinicznym. Ekspertka Ministerstwa Rozwoju ds. Krajowych Inteligentnych Specjalizacji. Przez ponad 15 lat menedżer w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej na poziomie Polski i Europy Środkowowschodniej. Wykładowca renomowanych uczelni, trener psychologii biznesu i przywództwa. Autorka ponad 60 publikacji z zakresu medycyny, psychologii i zarządzania.  Jej firma - Minds of Hope - prowadzi konsultacje medyczne, psychologiczne, psychoterapeutyczne, autorskie szkolenia, coaching, badania naukowe (realizowane mi.in. z Polską Akademią Nauk) oraz doradztwo strategiczne i zarządzania przez innowację. Zdobywczyni 2 złotych i 2 srebrnych międzynarodowych medali za innowację, m.in.: autorskiego Modelu Rozwoju Managerskiego IMPAKTTM, programu zdrowia opartego na treningu uważności oraz peptydowych koktajli sportowych i anti-agingowych. Jako pierwsza w Europie uzyskała certyfikat The American Institute Of Stress, kończąc jako pierwsza w 40-osobowej grupie specjalistów tzw. Certified Stress Mastery Educator w świecie. Jest executive coachem.
Z zamiłowaniem od zawsze do wody - sternik morski.

Renata
Renata Filipek-Baryłowska

Manager z doświadczenia i zamiłowania. Swoje ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu branżach: FMCG, Wydawnictwo, Opieka Medyczna,  18 lat w branży telekomunikacyjnej i ostatnio w Produkcji . W Netii pełniła funkcje Prokurenta i Dyrektora Pionu Komercyjnego i ostatnie 3 lata w T-Mobile , była odpowiedzialna za Zarządzanie i Transformację sprzedaży w pionie Klientów B2B a obecnie w LafargeHolcim  jako Członek Zarządu jest odpowiedzialna za HR, Komunikację i Fundację. Członkini Stowarzyszenia LiderShe.
Jej kluczowe obszary zainteresowania zawodowego to koncentracja na Kliencie,  otwarta i efektywna komunikacja , budowanie wysokiej kultury współpracy i osiągania wyników oraz pozytywna motywacja.
Prywatnie od niedawna gra w golfa (najczęściej z przyjaciółmi), w tenisa (najczęściej z rodziną) i z zamiłowania gotuje dla wszystkich.

Bożena Leśniewska

Wiceprezes Zarządu Orange Polska. Odpowiada za rynek biznesowy oraz spółkę Integrated Solutions.  Absolwentka  AMP na INSEAD, Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Mentoringu. Od ponad 20 lat zawodowo związana z zarządzaniem sprzedażą w firmach takich jak DHL, Polkomtel, PTK Centertel, Telekomunikacja Polska, Orange Polska.  Jej domeną jest zarządzanie zmianą, implementacja nowych modeli biznesowych oraz wspieranie rozwoju liderów w duchu przywództwa opartego o wartości.

Członek Rady Programowej PNSA, europejskiej organizacji Women in Leadership, Rady Ekspertów THINKTANK, Stowarzyszenia LiderShe. Finalistka VII edycji konkursu Bizneswoman Roku oraz międzynarodowego konkursu Women In Sales Awards 2014 w kategorii Best Woman Sales Director. W roku 2016 znalazła się na prestiżowej liście TOP TEN kobiet zarządzających polskim sektorem teleinformatycznym.

Żona, matka, lider i mentor. Prywatnie dużo podróżuje, interesuje się psychologią i socjologią. Nieustannie wspiera rozwój menedżerów, a w szczególności kobiet poprzez aktywne zaangażowanie w programy mentoringowe organizacji takich jak Vital Voices, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet czy Professional Women Network. Członek Stowarzyszenia LiderShe.

Adamowicz-Sikora Edyta KEBS
Koordynatorka spotkania