dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Poniedziałek

„A co Ty wiesz o narkotykach?”– wykład ONLINE studentów działających w Studenckiej Poradni Prawnej. więcej

Zapraszamy na wykład online w ramach warsztatów online prowadzonych dla licealistów przez członków Studenckiej Poradni Prawnej.

„A co Ty wiesz o narkotykach?” – Malwina Owczarek, Magdalena Podgrudna (sekcja karna Studenckiej Poradni Prawnej ALK)
Jaka odpowiedzialność karna grozi za przestępstwa narkotykowe? Analiza przestępstw związanych z narkotykami, np. za rozpowszechnianie i posiadanie substancji zabronionych, na podstawie Kodeksu karnego oraz Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wykład odbędzie się 1.06.2020 o godz. 11:00.

Link do spotkania

Aby wziąć udział w wykładach online, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com, a jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Google Chrome i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Alicją Tomasiewicz: atomasiewicz@kozminski.edu.pl,
tel. 22 519 21 70.