Poniedziałek

„Jak założyć działalność gospodarczą?” – wykład ONLINE studentów działających w Studenckiej Poradni Prawnej. więcej

Zapraszamy na wykład online w ramach warsztatów online prowadzonych dla licealistów przez członków Studenckiej Poradni Prawnej.

„Jak założyć działalność gospodarczą?” – Anna Kwiecińska, Anna Skorupa (sekcja gospodarcza Studenckiej Poradni Prawnej ALK)
Kto może rozpocząć działalność gospodarczą? Jakie kroki ku temu powinien uczynić? Jakie warunki należy spełnić? Omówienie procesu zakładania jednoosobowej działalności gospodarczej na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Wykład odbędzie się 11.05.2020 o godz. 11:00.

Link do spotkania

Aby wziąć udział w wykładach online, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com, a jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Google Chrome i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Alicją Tomasiewicz: atomasiewicz@kozminski.edu.pl, tel. 22 519 21 70.