O szkoleniu
Efekty szkolenie są realizowane na trzech poziomach – strategicznym, taktycznym i operacyjnym w odniesieniu do zarządzanego zespołu. Uczestnicy wypracowują koncepcję działania na wybrany okres czasu formułując docelową wizję o charakterze ilościowym i jakościowym, wartości przekazywane członkom zespołu w misji działu oraz konkretyzując działania w postaci strategii rozpisanej na poszczególne etapy. Umożliwia to potem przejście na poziom taktyczny w postaci sprecyzowanych planów motywacyjnych z ich poszczególnymi narzędziami, które są dostosowane do specyfiki członków zespołu.
W szkolenie istotny nacisk jest kładziony na świadomość tego co się dzieje w zespole w ujęciu statycznym i dynamicznym. Uczestnicy są zapoznawani z nowoczesnymi koncepcjami rozwoju zespołów, a stosowane listy pytań i ćwiczenia pozwalają zidentyfikować etapy, na którym znajduje się zarządzany zespół i zniwelować deficyty powstałe we wcześniejszych fazach, a jednocześnie przeprowadzić podjąć aktywności adekwatne do kolejnych faz.
Ważnym aspektem podejmowanym w trakcie pracy z uczestnikami są kwestie energii zespołu do działania. Identyfikowana jest charakterystyka motywacyjna lidera oraz wybranego członka zespołu, a także spełnianie przez niego kolejnych poziomów zaangażowania. Daje to możliwość weryfikacji czynników odpowiedzialnych za motywację i zaangażowanie oraz doskonalenie tych ważnych charakterystyk zespołu.
Główne atuty
Rozumieć miejsce Twojego zespołu w organizacji
Identyfikować cele indywidualne, zespołowe i organizacyjne
Kształtować procesy zespołowe w aspekcie komunikacji i współpracy
Efektywnie pełnić funkcję lidera zespołu
Nowe spojrzenie na kompetencje i motywacje zespołu
Mapę drogową budowania spełnionego zespołu
Kilka narzędzi ułatwiających poznanie swojego zespołu
Kilka pytań, na które będziesz poszukiwał odpowiedzi
Postrzeganie swojej roli jako lidera zespołu
Role negatywne członków zespołu w pozytywne
Sposoby pracy grupowej
Dysynergię w synergię pracy zespołowej
Adresaci
Program
27-28 lutego 2025 roku
Na termin grudniowy jest komplet uczestników (istnieje możliwość wpisania na listę rezerwową), zapraszamy na kolejną edycję - termin wkrótce.
Czas trwania:
2 dni (16 h dydaktycznych)*
w godz. 9.00-16.00
* jedna godzina dydaktyczna= 45 minut
Szkolenie odbędzie się w formule stacjonarnej.
Trener
Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu i magister psychologii organizacji i pracy. Adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczony wykładowca akademicki i trener biznesu specjalizujący się w szkoleniach dla kadry menedżerskiej. Osoba o niebanalnym poczuciu humoru, która ucząc, łączy przyjemne z pożytecznym.
Zasady rekrutacji
Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa szkolenia lub kursu.
Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni.
Prosimy oczekiwać na kontakt mailowy opiekuna szkolenia lub kursu.
Opłaty
* Oferowana zniżka nie kumuluje się z innymi ewentualnymi rabatami
Cena szkolenia | 2900 zł brutto (stawka zw. z VAT) |
Cena szkolenia dla studentów i absolwentów studiów I, II stopnia, studiów podyplomowych i MBA w ALK | 2610 zł brutto (stawka zw. z VAT)* |
Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.
Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma mailowo INDYWIDUALNY NUMER KONTA do dokonania płatności za szkolenie.
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Fabiańską e-mail agaf@kozminski.edu.pl