Wesprzyj nas
Strona główna
analiza techniczna, kurs analizy technicznej, szkolenie analiza  techniczna, analiza techniczna kurs

Analiza techniczna

Poziom
Kursy i szkolenia
Czas trwania
1 dzień
Język
PL
Uzyskany tytuł
Świadectwo ukończenia szkolenia
Tryb
Tryb stacjonarny,
W weekend
13.01.2024

O szkoleniu

Szkolenie realizowane jest w ramach  zintegrowanego systemu nauczania finansów, w związku z tym zajęcia odbywają się z grupą uczestników studiów podyplomowych z obszaru finanse.

Dajemy Państwu możliwość realizacji własnej ścieżki edukacyjnej poprzez uczestniczenie w wybranych modułach szkoleniowych i uzyskania certyfikatu ukończenia szkolenia.

 

Program

1. Zasady analizy technicznej i teoria Dowa 2. Linia trendu kanał cenowy 3. Poziom oporu i wsparcia 4. Formacje odwrócenia i kontynuacji  trendu 5. Zasady budowy średnich rynkowych  6. Zasada budowy świec japońskich 8. Ciąg liczb Fibonacciego 

IllustrationShapes

Organizacja zajęć

Czas trwania:

  • 1 dzień (8 h dydaktycznych)* 
  • w godz. 8.45-15.45

* jedna godzina dydaktyczna= 45 minut 

 

Terminy

  • 13.01.2024 - stacjonarnie

Społeczność

Trener szkolenia

dr Marcin Kalinowski

Dr Marcin Kalinowski jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Katedry Finansów Przedsiębiorstw Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. W pracy zawodowej pełni funkcję Dziekana Wydziału Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, opiekuna studiów podyplomowych: Doradca Finansowy i Inwestycyjny oraz Inżynieria Finansowa. Jest ponadto Przewodniczącym Zarządu Studiów MBA przy WSB i Członkiem Rady Nadzorczej spółki Leier Markowicze S.A. Wcześniej pracował w firmach: Assmann GMBH, Martela Oy, Grupa Organika uczestnicząc w wielu projektach rozwojowych i inwestycyjnych. 
 

W pracy naukowej dr Marcin Kalinowski zajmuje się głównie problematyką funkcjonowania rynków finansowych w tym w szczególności inwestycji na rynkach finansowych i ich behawioralnych aspektów. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z tego zakresu. W swojej karierze dydaktycznej prowadził m. in. następujące zajęcia: Analiza Rynków Finansowych, Psychologia Inwestowania, Finanse Międzynarodowe, Financial Markets, Currency Market. Prowadzi lub prowadził zajęcia zarówno na studiach licencjackich, magisterskich, podyplomowych, jak i MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, Helsinki School of Business - Helsinki (Finland), Hacettepe University - Ankara (Turkey), Stord/Haugesund Uniersity - Haugesund (Norway). 

Zasady rekrutacji

1
Uzyskanie podstawowych informacji

Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa szkolenia lub kursu. 

2
Rejestracja

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni. 

Rekrutacja online 

3
Kontakt

Prosimy oczekiwać na kontakt mailowy opiekuna szkolenia lub kursu. 

Adamowicz-Sikora Edyta KEBS
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Edyta Adamowicz-Sikora

Opłaty

* Oferowana zniżka nie kumuluje się z innymi ewentualnymi rabatami 

Tabela opłat
Cena szkolenia 600 zł brutto (zw. z VAT)
Cena szkolenia dla studentów i absolwentów ALK 540 zł brutto (zw. z VAT)*

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.  

Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma mailowo INDYWIDUALNY NUMER KONTA do dokonania płatności za szkolenie. 

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Fabiańską e-mail agaf@kozminski.edu.pl