DD CATOLICA PL

Double Degree Master in Management
with Catolica-Lisbon

O kierunku

• Program przygotowuje  studentów do wyjątkowej międzynarodowej kariery. Zawiera solidne podstawy zarządzania skoncentrowane wokół konsultingu biznesowego, ze zwróceniem szczególnej uwagi na powiązania międzynarodowe.
  • Absolwenci otrzymują dyplomy dwóch renomowanych europejskich uczelni - najlepszych szkół biznesu w Polsce i Portugalii wg rankingu “Financial Times”.
  • Dzięki programowi double degree masz możliwość studiowania w renomowanej europejskiej uczelni i uzyskania jej dyplomu bez konieczności wyjazdu za granicę na cały okres studiów i ponoszenia wynikających z tego wysokich kosztów.
  • Studenci pierwszy rok nauki spędzają w ALK w Warszawie, realizując program Master in Management (z zakresu Strategy & Innovation Management), a drugi rok w Lizbonie, wybierając program International Master in Management. Jest to wspaniała okazja, by poznać międzynarodowe środowisko i skonfrontować nabytą już wiedzę i umiejętności w nowym otoczeniu.
  • O przyjęcie na ten program mogą ubiegać się studenci po ukończeniu pierwszego semestru studiów Master's Program in Management w ALK. W procesie rekrutacji brana jest pod uwagę wysoka średnia ocen z toku studiów i zaangażowanie w życie uczelni.
  • Absolwenci otrzymują dwa dyplomy: Akademii Leona Koźmińskiego i Catolica-Lisbon.
  • Studia prowadzone są w trybie stacjonarnym.
LOGO CATOLICA

Wiedza, umiejętności, kompetencje społeczne

W trakcie studiów uzyskujesz wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne m.in z zakresu:

• Zrozumienia zachowań i struktury organizacyjnej

• Myślenia analitycznego i krytycznego

• Kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów

• Podejmowania decyzji

• Przekonywującej komunikacji pisemnej i ustnej

• Umiejętności badania, interpretowania i wykorzystywania danych biznesowych i finansowych

• Samodzielności, inicjatywy i zdolności do zarządzania czasem, projektami i zasobami

• Oceny przyczyn i skutków zmian gospodarczych i innych zmian zewnętrznych

• Globalnego podejścia do ekonomii, biznesu i zarządzania oraz zwiększaj swój portfel umiejętności

Organizacja zajęć

• Studia stacjonarne

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku.

Zasady Naboru

Studenci rozpoczynają naukę na kierunku Master in Management. Następnie w trakcie drugiego semestru studiów składają aplikację na udział w wybranym programie double degree. Zasady naboru na program Master in Management są dostępne na stronie kierunku TUTAJ.

Przyjęcie na studia Double Degree odbędzie się w lutym, w oparciu o średnią z toku studiów uzyskaną w pierwsze semestrze studiów (75%) i aktywność pozauczelnianą podczas i przed studiami w Akademii Leona Koźmińskiego (25%). Przy rekrutacji na program double degree może wystąpić konieczność złożenia dodatkowych dokumentów.

MSzymanska_zdjęcie.jpg
Koordynator programów double degree