13 Kwietnia

Webinar "Farmakologia w praktyce. Po co czytać Broszurę Badacza / ChPL?"

Ruchu „Badania Kliniczne to MY!” zaprasza na webinar Farmakologia w praktyce. Po co czytać Broszurę Badacza / ChPL? 

Broszura Badacza jest jednym z podstawowych dokumentów wymaganych do rozpoczęcia badania klinicznego. Niestety, często jej użycie ogranicza się do działu Pharmacovigilance, podczas gdy wiele innych osób może skorzystać na jej lekturze. W czasie spotkania postaram się Państwu pokazać, jakie ciekawe informacje można wyczytać z Broszury Badacza (dla leków przed rejestracją) oraz ChPL (dla leków zarejestrowanych na rynku) oraz jak te informacje interpretować.

O praktycznych aspektach farmakologii w badaniach klinicznych i istotnych informacjach zawartych w Broszurze Badacza lub Charakterystyce Produktu Leczniczego porozmawiamy z dr n. med. Agnieszką Szymczakiewicz-Multanowską, dyplomowaną specjalistką chorób wewnętrznych i farmakologii klinicznej, głównym badaczem w 40 badaniach klinicznych, dyrektorem medycznym i liderem w globalnych firmach CRO. Pani dr n. med. Agnieszka Szymczakiewicz-Multanowska jest też uznanym i lubianym wykładowcą akademickim, ekspertem zewnętrznym w European Research Council, Directorate General, European Commission.

Kwestie organizacyjne

Data: 13.04.2023r. Godzina: 16:00 Miejsce: ZOOM

Działamy i wspieramy!

Każda aktywność Ruchu „Badania Kliniczne to MY!” będzie związana ze wsparciem Fundacji Koźmińskich, której celami są między innymi działania na rzecz rozwoju nauki, edukacji, oświaty i wychowania oraz wspierania uzdolnionej młodzieży. Biorąc pod uwagę Państwa zainteresowanie przyszłością edukacji, zachęcamy do wsparcia Fundacji Koźmińskich, realizującej m.in. program stypendialny dla uzdolnionych studentów. Dotychczas dzięki darczyńcom oraz partnerom, przekazaliśmy stypendia ponad 400 osobom, umożliwiając im realizację marzeń o zdobywaniu wiedzy i rozwoju. Wszystkie wpłaty uczestników nadchodzącej konferencji zostaną przeznaczony na ten cel.

Chcesz wesprzeć działalność Fundacji Koźmińskich, kliknij w link.

Do zobaczenia na Webinarium!

ZAREJESTRUJ SIĘ
Formularz
AS
dr Agnieszka Szymczakiewicz-Multanowska

29 lat doświadczenia w praktyce klinicznej, specjalista chorób wewnętrznych i farmakologii klinicznej z tytułem doktora nauk medycznych. Tytuł MBA zdobyty na University of Wales.
21 lat doświadczenia w badaniach klinicznych, od badań wczesnych faz do fazy IIIb. Główny badacz w 40 badaniach klinicznych.
Dyrektor medyczny i lider w globalnych firmach CRO.

logo
Biuro Organizacji Konferencji
Ewelina Andrulewicz