Zasoby Harvard Business School Publishing dostępne dla społeczności Akademii Leona Koźmińskiego

04.07.2023

Dzięki podpisanej umowie o współpracy, społeczność Akademii Leona Koźmińskiego – studenci anglojęzycznych kierunków Master in Management oraz Executive MBA – będą mogli korzystać z materiałów edukacyjnych Harvard Business Publishing Education (HBPE).

W katalogu Harvard Business Publishing Education, z którego studenci Master in Management oraz Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego będą mogli korzystać, znajdują się artykuły, studia przypadków oraz podcasty, materiały video i symulacje. Materiały do kształcenia HBPE dotyczą wielu dyscyplin – od księgowości, przez biznes, ekonomię, przedsiębiorczość i marketing, po negocjacje, zarządzanie, strategię czy sprzedaż. To ponad 60 000 materiałów z przeszło 50 źródeł, co  stanowi niezwykle wszechstronne źródło wiedzy dla studentów i studentek, ale także kadry akademickiej.

Trudno wyobrazić sobie bardziej wszechstronne zasoby od platformy Harvard Business Publishing Education – podkreśla prof. Mariola Ciszewska- Mlinarič, Dziekan Kolegium Zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego. – Ich aktualność, wiarygodność oraz najwyższa jakość to dla nas gwarancja, że oferujemy studentom i słuchaczom edukację na najwyższym poziomie. Niezwykle nas cieszy podpisana umowa i to, że z początkiem lipca baza wiedzy dla studentów anglojęzycznych programów Master in Management oraz Executive MBA będzie jeszcze szersza .

Zespół HBPE to pasjonaci edukacji menedżerskiej. W ramach współpracy z wykładowcami i pracownikami akademickimi na całym świecie, oferuje najlepsze w swojej klasie doświadczenia edukacyjne, które rozwijają liderów gotowych na zmieniający się świat. Oprócz dostępnych materiałów, wykładowcy mogą liczyć na wsparcie pedagogiczne, a także wskazówki dotyczące tworzenia wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych dla studentów.

Współpraca z HBPE umożliwi Akademii Leona Koźmińskiego dostęp do najlepszych zasobów, pomocnych w pogłębianiu wiedzy oraz pozwalających na poszerzenie horyzontów w wielu dziedzinach dla studentów anglojęzycznych kierunków Master in Management oraz Executive MBA.

Czytaj także