Nowoczesny menedżer w administracji
17 Czerwca

Nowoczesny menedżer administracji publicznej - dzień otwarty online

• Pracujesz lub planujesz rozpocząć karierę w administracji?
  • Jesteś zainteresowana/y rozwojem swoich kompetencji menedżerskich, poszerzeniem wiedzy specjalistycznej z wybranych dziedzin?
  • Szukasz nowatorskich rozwiązań i przyszłościowych kierunków rozwoju w administracji publicznej?
  • Chcesz wziąć udział w zajęciach "Zamówienia publiczne po zmianach - wyzwanie czy nowa jakość" i sprawdzić jak uczymy na studiach?

Zapisz się na dzień otwarty online studiów podyplomowych Nowoczesny menedżer administracji publicznej.

Podczas spotkania będziecie mogli poczuć się jak na studiach. Spotkanie odbędzie się w formule online, więc możecie dołączyć z dowolnego miejsca na świecie.

17 czerwca, godz. 18:00 Zapisz się, otrzymasz link do spotkania online.

Liczba miejsc ograniczona.

Podczas naszego spotkana w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

• pokażemy, jak prowadzimy zajęcia,
  • odpowiemy na pytania,
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów,
  • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim.

Spotkanie odbędzie się w formule ONLINE na platformie MS Teams.

Plan spotkania:

18:00 - powitanie uczestników

18.05-18.45 - przykładowe zajęcia " Czy można myśleć i działać marketingowo w administracji publicznej" - dr Jolanta Tkaczyk

18:45 - sesja informacyjna na temat nowego programu studiów oraz seria pytań

Wypełnij zgłoszenie

Nasi goście

Jolanta Tkaczyk

Doktor ekonomii w zakresie zarządzania, adiunkt w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego, kierownik studiów magisterskich Zarządzanie marką i strategie marketingowe oraz studiów podyplomowych Zarządzanie marketingowe. Trenerka i specjalistka w prowadzeniu szkoleń z zakresu marketingu, analiz rynkowych, reklamy, technik sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania marką i zachowań konsumenckich. Autorka ponad 60 artykułów, opracowań i monografii publikowanych w renomowanych czasopismach i wydawnictwach naukowych, twórczyni internetowych serwisów edukacyjnych na temat marketingu (http://rynkologia.pl/; komunikacjanieformalna.pl ). Członkini Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu, Stowarzyszenia ACR (Association for Consumer Research), EMAC (European Marketing Academy) oraz AAA (American Advertising Association). Prywatnie wielbicielka literatury sf oraz kina tak niedobrego, że aż kultowego.

Norbert Staszak

Inspirujący, wspierający menedżer, z doświadczeniem w sektorze prywatnym i publicznym, zaangażowany w rozwój współpracy samorządu terytorialnego i biznesu, nieustannie poszukujący nowych dróg rozwoju, entuzjastycznie dzielący się swoją wiedzą, doświadczeniem i możliwościami.

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2008 po studiach podyplomowych we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczął swoją aktywność zawodową jako trener. Specjalizuje się w zarządzaniu, technikach sprzedaży oraz negocjacjach. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Po latach pracy w sektorze prywatnym, zdobytą wiedzę i posiadane umiejętności zaczął wykorzystywać w zarządzaniu Jednostką Samorządu Terytorialnego.

Doświadczony specjalista w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych i realizacji projektów unijnych skierowanych zarówno do przedsiębiorców jak i sektora publicznego.

Kanclerz Agata KEBS
Koordynator spotkania