Nowoczesny menedżer w administracji
02 Września
Nowoczesny menedżer administracji publicznej - dzień otwarty online
  • Pracujesz lub planujesz rozpocząć karierę w administracji?
  • Jesteś zainteresowana/y rozwojem swoich kompetencji menedżerskich, poszerzeniem wiedzy specjalistycznej z wybranych dziedzin?
  • Szukasz nowatorskich rozwiązań i przyszłościowych kierunków rozwoju w administracji publicznej?
  • Chcesz wziąć udział w zajęciach "Zamówienia publiczne po zmianach - wyzwanie czy nowa jakość" i sprawdzić jak uczymy na studiach?

Zapisz się na dzień otwarty online studiów podyplomowych Nowoczesny menedżer administracji publicznej.

Podczas spotkania będziecie mogli poczuć się jak na studiach. Spotkanie odbędzie się w formule online, więc możecie dołączyć z dowolnego miejsca na świecie.

Czwartek, 2 września, 17:00 Zapisz się, otrzymasz link do spotkania online.

Liczba miejsc ograniczona.

Podczas naszego spotkana w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

• pokażemy, jak prowadzimy zajęcia,
  • odpowiemy na pytania,
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów,
  • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim.

Spotkanie odbędzie się w formule ONLINE na platformie MS Teams.

Plan spotkania:

17:00 - powitanie uczestników i zajęcia „Zamówienia publiczne po zmianach - wyzwanie czy nowa jakość?”

18:00 - sesja informacyjna na temat nowego programu studiów oraz seria pytań

Wypełnij zgłoszenie
Nasi goście
Tyc-Okonska
Katarzyna Tyc-Okońska

Prawnik, posiada ponad 12-letnie doświadczenie w pracy w administracji publicznej, w tym na stanowiskach kierowniczych. Obecnie Zastępca Dyrektora Departamentu Kontroli Zamówień Publicznych w Urzędzie Zamówień Publicznych, a także Koordynator ds. programu przeciwdziałania korupcji.

Doświadczenie zdobyła m.in. w zakresie zamówień publicznych u wykonawcy, zamawiającego oraz w instytucjach kontrolujących. Posiada wiedzę i doświadczenie zdobyte w instytucjach wdrażających fundusze europejskie.

Prowadzi szkolenia w dziedzinie zamówień publicznych, compliance, kontroli w administracji i funduszy unijnych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, Prawa zamówień publicznych w Szkole Głównej Handlowej oraz Top Public Executive - IESE Business School University od Navarra (Hiszpania).

Norbert Staszak

Inspirujący, wspierający menedżer, z doświadczeniem w sektorze prywatnym i publicznym, zaangażowany w rozwój współpracy samorządu terytorialnego i biznesu, nieustannie poszukujący nowych dróg rozwoju, entuzjastycznie dzielący się swoją wiedzą, doświadczeniem i możliwościami.

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2008 po studiach podyplomowych we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczął swoją aktywność zawodową jako trener. Specjalizuje się w zarządzaniu, technikach sprzedaży oraz negocjacjach. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Po latach pracy w sektorze prywatnym, zdobytą wiedzę i posiadane umiejętności zaczął wykorzystywać w zarządzaniu Jednostką Samorządu Terytorialnego.

Doświadczony specjalista w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych i realizacji projektów unijnych skierowanych zarówno do przedsiębiorców jak i sektora publicznego.

Kanclerz Agata KEBS
Koordynator spotkania