07 Grudnia

Kozminski PM Forum: Innowacje i Projekty

NextGen.PM Kozminski Club, Fundacja Koźmińskich oraz Akademia Leona Koźmińskiego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu

Kozminski PM Forum - Innowacje i Projekty

• Wydarzenie koncentruje się na aktualnych trendach w zarządzaniu projektami, nowych technologiach i startupach. Jest to połączenie elementów konferencji z praktycznymi warsztatami, które razem tworzą przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami a ekspertami, studentami/studentkami i praktykami zajmującymi się zarządzeniem projektami.

Program wydarzenia: 1. Panele dyskusyjne w obszarach zarządzania projektami i nowych technologii; 2. Sesja integracyjno – networkingowa; 3. Warsztaty tematyczne - praktyczne zastosowanie wiedzy w obszarach nowych przedsięwzięć i zarządzania projektami; 4. Kozminski Ask Me Anything - podczas którego zaproszony gość podzieli się swoją inspirującą historią i doświadczeniami zawodowymi.

Konferencja:

• 8:30 - 9:00 Rejestracja
  • 9:00 - 9:25 Otwarcie wydarzenia
  • 9:25 - 9:50 Panel: Odpowiedzi na pytania licealistów i studentów zainteresowanych podjęciem studiów w Akademii Leona Koźmińskiego
  • 9:50 - 10:35 Prelekcja: Podstawy zarządzania projektami
  • 10:35 - 10:45 Coffee & Networking
  • 10:45 - 11:15 Ścieżka kariery: o tym jak zostałam project managerką
  • 11:15 - 11:45 Prelekcja: Praktyczne AI - w szkole i w projektach
  • 11:45 - 12:00 Coffee & Networking
  • 12:00 - 12:30 Panel: Organizacje studenckie, co robią i dlaczego warto się w nie angażować. Sieciowanie i budowanie relacji na studiach.
  • 12:30 - 13:00 Prelekcja: 10 rzeczy, które chciałbym wiedzieć zakładając pierwszy startup
  • 13:00 - 13:15 Food & Networking
  • 13:15 - 13:45 Ścieżka Kariery: o tym jak założyłam własny startup.
  • 13:45 - 14:45 Panel dyskusyjny: Doświadczenie czy energia - czy warto zakładać Startup w młodym wieku
  • 14:45 - 15:00 Coffee & Networking
  • 15:00 - 15:40 Panel: Innowacyjne pomysły na startup. Future Proof – inspiracje, narzędzia, inicjatywy wspierające
  • 15:40 - 16:00 Zakończenie, wspólne zdjęcie
  • 16:00 - 17:00 Kozminski Ask Me Anything - inspirujący wykład z zaproszonym gościem.

Warsztaty:

• 10:45 - 13:00 Od pomysłu do produktu: podstawy pitchingu i przedstawiania pomysłu inwestorom
  • 12:00 - 15:40 Lego SCRUM - rozwój produktów w oparciu o zarządzanie zwinne.
  • 12:00 - 14:45 Zarządzanie projektami

Do kogo jest skierowane wydarzenie? Grupą docelową są głównie licealiści/licealistki oraz studenci/studentki zainteresowani wskazanymi dziedzinami. Jest to idealna okazja, aby zgłębić wiedzę i zainteresowania w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie, jaką jest zarządzanie projektami oraz aby nawiązać pierwsze kontakty w świecie nowoczesnego biznesu i technologii.

Zajrzyj na nasze wydarzenie na Facebooku!

Wydarzenie jest finansowane ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwo Obywatelskiego, w ramach grantu przyznanego przez Operatora Our Future Foundation w ramach programu Fundusz Młodzieżowy.

Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej w czwartek 7 grudnia 2023 r. w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie ( Aula LK, na parterze w budynku "C"). Udział w Konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Wesprzyj Fundację Koźmińskich! Zachęcamy do wsparcia Fundacji Koźmińskich, realizującej m.in. program stypendialny dla uzdolnionych studentów i studentek. Dotychczas dzięki Państwa zaangażowaniu, przekazaliśmy stypendia ponad 400 osobom, umożliwiając im realizację marzeń o zdobywaniu wiedzy i rozwoju. Wszystkie Państwa wpłaty zostaną przeznaczony na ten cel. Razem budujemy przyszłość!

Weź udział w wydarzeniu
NextGen.PM Kozminski Club