07 Września

HORECA Menedżer - dzień otwarty studiów podyplomowych

Planujesz uruchomić biznes gastronomiczny lub już go prowadzisz i chcesz go rozwijać i odnieść sukces przy niełatwych warunkach rynkowych?

Dołącz do nas na wyjątkowy dzień otwarty studiów podyplomowych HORECA Menedżer.

7 września| 18.30 | Ms Teams Zapisz się O studiach opowie kierownik i pomysłodawca programu - Adrian Łukaszewicz

Nasze roczne studia podyplomowe adresowane do kadry menedżerskiej i właścicieli każdego typu działalności gastronomicznej.  Wykładowcami są u nas wybitni praktycy, ludzie, z wyrobioną marką i sukcesem w branży. Program studiów obejmuje pełen zakres wiedzy niezbędnej dla skutecznego prowadzenia biznesu - od etapu podjęcia decyzji o wejściu w branżę, poprzez etap tworzenia lokalu i oczywiście całość zagadnień operacyjnych. W ramach bloku znalazły się także bardzo atrakcyjne warsztaty.

Formularz
Zapisz się
Adrian Łukaszewicz

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca z blisko 30-letnim doświadczeniem, współwłaściciel grupy firm związanych z rynkiem HORECA (Magna Trade, Edge Foodservice, Horn Projekt, Aquatal) zajmujących się doradztwem, projektowaniem, wyposażaniem oraz produkcją sprzętu dla restauracji i hoteli w Polsce i za granicą. Wcześniej również współwłaściciel sieci kawiarni oraz restauracji. Osoba o wszechstronnym doświadczeniu i wiedzy nt. rynku HORECA.  

Koordynatorka spotkania
Katarzyna Rogalińska-Gajewska