Dostępność

MASTER IN APPLIED GLOBAL ECONOMICS, master in economics, master degree economics

Dostępność usług

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Nasz kampus został w pełni przystosowany dla studentów niepełnosprawnych ruchowo, którzy mają do dyspozycji windy, podnośniki i podjazdy.

W wybranych salach dydaktycznych zainstalowane zostały wzmacniacze pętli indukcyjnych dla studentów niedosłyszących. Studentom niesłyszącym, którzy zgłoszą się z taką potrzebą, staramy się zapewnić pomoc tłumacza migowego. W uzasadnionych przypadkach student niepełnosprawny może także liczyć na pomoc asystenta na zajęciach.

Biuro ds. Stypendiów i Studentów Niepełnosprawnych mieści się w budynku D, w pokoju D-213.

winda

Pokój dla matki karmiącej

W budynku D w pobliżu biblioteki znajduje się pokój, gdzie można spokojnie przewinąć i nakarmić dziecko. Pokój wyposażony jest w przewijak, wygodny fotel i urządzenia sanitarne.

MBA dla kadry medycznej, mba w ochronie zdrowia, mba zarządzanie w służbie zdrowia

Pakiet podstawowej opieki zdrowotnej

Każdy z naszych studentów studiów stacjonarnych posiada podstawowy pakiet ubezpieczenia medycznego. Więcej informacji na temat zakresu znajdą Państwo tutaj

Doraźne wsparcie i pomoc psychologiczna