Corporate Reporting and Accounting Major PL

wyklady

Corporate Reporting & Accounting (ACCA track)

Zakres studiów na kierunku Master in Finance and Accounting

O zakresie

Zakres studiów oferuje profesjonalne, dogłębne szkolenie w zakresie technik sprawozdawczości finansowej, audytu i wiarygodności. Zajęcia mają na celu dostarczenie studentom odpowiednich podstaw teoretycznych i umiejętności praktycznych niezbędnych do spełnienia oczekiwań wysoce konkurencyjnego środowiska biznesowego. Studenci zdobywają zaawansowane umiejętności w zakresie analizy skonsolidowanej sprawozdawczości finansowej, oceny wyników finansowych, kontroli jakości i badań międzynarodowych.

Uznając transformacyjną rolę uczenia się przez doświadczenie, Akademia Leona Koźmińskiego nieustannie dąży do osiągnięcia idealnej równowagi pomiędzy wiedzą teoretyczną a praktycznymi rozwiązaniami badawczymi. To właśnie tutaj informacja zwrotna od praktyków i szerokiej społeczności biznesowej staje się nieocenionym źródłem nowych pomysłów i istotnych dowodów potwierdzonych przez codzienne podejmowanie decyzji. W dziedzinie "Corporate Reporting and Accounting" firma Accenture jest uznanym i cenionym na całym świecie liderem w dziedzinie strategii, doradztwa, rozwiązań technologicznych i operacyjnych dla biznesu. Menedżerowie firmy Accenture uczestniczą w pracach rady programowej i prowadzą szkolenia dla naszych studentów studiów magisterskich, dzięki czemu mogą przedstawić nieszablonowe spojrzenie na skomplikowane kwestie biznesowe. Najlepsi studenci zostaną zaproszeni na staż w Accenture.

Zakres studiów zostanie uruchomiony pod warunkiem zapisania się minimum 17 studentów.

Partner kierunku

Słowo od partnera kierunku

Edyta_Bogusz
Edyta Gałaszewska-Bogusz

W Accenture nieustannie dążymy do wprowadzania przełomowych rozwiązań dla naszych klientów, pomagamy im uwolnić ich potencjał rozwoju i wzmocnić ich pozycję strategiczną. Nasz sukces buduje dedykowany zespół specjalistów, których wartości biznesowe i proaktywne podejście kształtują przyszłą wizję najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć. Partnerstwo z Akademią Leona Koźmińskiego jest nieodłączną częścią naszego wektora rozwoju, który postrzegamy jako doskonałą okazję do przyciągnięcia do naszego zespołu najbardziej zwinnych i zorientowanych na praktykę umysłów, a jednocześnie jako informację zwrotną dla społeczności akademickiej, która napędza naszą firmę. Stale poszukujemy talentów, a Accenture może stać się doskonałym miejscem do poszukiwania inspiracji, sprawdzania swoich możliwości i realizacji ambicji.

Zakres jest realizowany w ramach kierunku Master in Finance and Accounting.
Master in Finance and Accounting