dr Marta Górka

Katedra Admin. I Prawa Administracyjnego
Adiunkt

dr Marta Górka - Adiunkt w Katedrze Administracji i Prawa Administracyjnego Akademii Leona Koźmińskiego, doktor nauk prawnych. Absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalista z zakresu prawa administracyjnego, prawa gospodarczego i finansów publicznych jednostek samorządu terytorialnego oraz kontroli zarządczej. Jej zainteresowania naukowe obejmują prawo administracyjne, prawo gospodarcze oraz zagadnienia związane z prawem nowych technologii, przede wszystkim w obszarze zastosowania nowych technologii w celu ochrony i poprawy bezpieczeństwa publicznego oraz zwiększenia efektywności funkcjonowania administracji publicznej.

Wieloletni praktyk, doświadczony trener prowadzący od ponad 10 lat szkolenia i doradztwo prawne o zasięgu ogólnopolskim w obszarze prawa administracyjnego, prawa gospodarczego oraz prawa finansów publicznych ze szczególnym uwzględnieniem samorządowych jednostek sektora finansów publicznych. Od 2016 roku certyfikowany trener oświaty, współpracownik instytutów szkoleniowych prowadzący szkolenia o zasięgu ogólnopolskim dla pracowników administracji publicznej. Od 2018 roku wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie dla kierunków: Kadry i płace, Prawo w biznesie, Rachunkowość.