Doraźne wsparcie studentów i pracowników

Doraźne wsparcie osobistego dobrostanu

W Akademii Leona Koźmińskiego istnieje możliwość uzyskania zarówno doraźnego wsparcia w bieżącym funkcjonowaniu, jak i pomocy psychologicznej i psychiatrycznej.

Logotypy power

Społeczność Akademii Leona Koźmińskiego ma możliwość skorzystania zarówno z bezpłatnego, doraźnego wsparcia w obszarze osobistego dobrostanu, jak i pomocy psychologicznej oferowanej przez wykwalifikowanych specjalistów Instytutu MindMed.

Konsultacje w MindMed

We współpracy z Instytutem Psychoterapii MindMed przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego, tak istotnego i wystawianego na próbę zwłaszcza teraz, w czasie pandemii.

Poniżej szczegóły dotyczące zakresu naszej współpracy z MindMed:

• Konsultacje przeznaczone są wyłącznie dla pracowników oraz studentów ALK
  • Możliwość zrealizowania u specjalistów: psycholog, psychoterapeuta, psychiatra, łącznie do 3 konsultacji bezpłatnie, przez czas trwania projektu
  • Konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie, w gabinecie MindMed mieszczącym się w Warszawie: ul. Złota 71/7 i ul. Krochmalna 54/56 lub w formie wideokonsultacji*
  • Osoby, które będą chciały podjąć terapię po zrealizowaniu 3 wizyt, opłacają kolejne wizyty same
  • W razie rezygnacji z umówionej wizyty należy ją odwołać najpóźniej na 24 godziny przed jej rozpoczęciem
  • Każda nieodwołana wizyta będzie uznana za wizytę zrealizowaną
  • Informacja o tym, kto kontaktuje się ze specjalistą jest poufna i dostępna wyłącznie dla pracowników MindMed w celu realizacji usługi
  • W celu umówienia wizyty należy przesłać maila na adres recepcji: konsultacje_alk@psychoterapia.org
  • W mailu należy zawrzeć: 1.imię i nazwisko oraz numer telefonu; 2.formę spotkania (online/gabinet); 3.z kim ma być zrealizowana konsultacja (psychoterapeuta/psychiatra)
  • Recepcja, prześle propozycje terminów spotkań w ciągu 48h
  • Osoba, który zgłasza się do MindMed (mailowo) zostanie zweryfikowana porzez adres mailowy

Konsultacje w MindMed prowadzone są przez psychoterapeutów i psychiatrów posiadających odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w zakresie prowadzenia psychoterapii oraz udzielania pomocy w sytuacjach kryzysowych – gotowi są wesprzeć nas w efektywnym radzeniu sobie z problemami.

* na konsultację można umówić się do wybranego przez siebie psychoterapeuty, należy jednak pamiętać, że niektórzy terapeuci przyjmują stacjonarnie w innych miastach, więc nie będzie możliwości spotkania się z nimi w gabinecie mieszczącym się w Warszawie

Dowiedz się więcej

Ideą konsultacji w obszarze osobistego dobrostanu jest wspieranie studentów i pracowników uczelni w bieżącym funkcjonowaniu w Akademii.

Odczuwasz  trudności z którym nie umiesz sobie poradzić? Emocje, które Cię przerastają? Czujesz się przytłoczony trudną dla Ciebie sytuacją? A może szukasz sposobu na realizację siebie?

Ty decydujesz o czym chcesz z nami porozmawiać. My chcemy Ciebie wspierać, tworząc okazję do rozmowy, o tym co dla Ciebie ważne.

Pozostańmy w kontakcie

Najbardziej bieżąca forma kontaktu dla osób potrzebujących wsparcia to możliwość kontaktu mailowego, przez Microsoft Teams lub organizacji spotkania w Akademii.

Marzena Indra: 600 328 934; marzena.indra@kozminski.edu.pl

Michał Godlewski: 538 510 074; mgodlewski@kozminski.edu.pl

Pozostańmy w kontakcie wsparcie

Kontakty dla osób w kryzysie psychicznym

Pomoc psychologiczna

Działania prowadzone są w ramach projektu: "Dostępna - Otwarta - Kreatywna. ALK uczelnią równych szans".