Zjazdy Absolwentów MBA

geneza

Zjazdy i Wigilie Absolwentów MBA

Zjazd Absolwentów MBA

Inspirujące spotkania, warsztaty, ćwiczenia, doskonałe humory, a wszystko to w otoczeniu przyrody… tak w kilku słowach możemy opisać coroczny Zjazd Absolwentów MBA. Wspaniała atmosfera jaka panuje podczas zjazdu to wyłącznie zasługa absolwentów, od których bije niesamowita energia.

Podczas każdego zjazdu we wrześniu na absolwentów czeka moc atrakcji, warsztatów i dobrej zabawy. Jest to doskonała okazja do odnowienia znajomości z kolegami/koleżankami z roku, ale również do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą.

zjazd2018

Zobacz, jak integrowaliśmy się na poprzednich zjazdach:

Wigilia Absolwentów MBA

Grudzień to dla wszystkich czas oczekiwania na najwspanialszy okres w roku. Świąteczna atmosfera odczuwalna jest już wszędzie, dlatego cieszymy się, że Absolwenci studiów MBA decydują się celebrować ten wyjątkowy czas właśnie z nami – Akademią Leona Koźmińskiego.

Wierzymy, że coroczne świąteczne spotkania są doskonałą okazją do wspomnień, rozmów i chwili refleksji. Wigilia MBA to przede wszystkim spotkanie umożliwiające podtrzymywanie relacji, nawiązywanie nowych kontaktów, integracji, a także spędzenie wspólnego czasu w przyjemnej, świątecznej atmosferze.

wigilia2019

Jubileuszowy Zjazd Absolwentów z okazji 25-lecia ALK

Ćwierć wieku - tyle lat skończyła nasza uczelnia w 2018 r. Żeby uczcić ten czas, w czerwcowe popołudnie mieliśmy zaszczyt zaprosić wyjątkowych gości -  absolwentów, którzy począwszy od 1993 r. opuścili mury naszej uczelni.

Wspólne spotkanie po latach było uświetnione merytorycznymi wykładami, wspomnieniami z dawnych lat oraz wspólnym świętowaniem i losowaniem nagród.

25 lat 2