Warsztaty prawne dla licealistów
22 Listopada

„Zatrzymanie przez policję i co dalej? Prawa i obowiązki podczas zatrzymania.” - warsztaty Studenckiej Poradni Prawnej dla licealistów

Serdecznie zapraszamy na coroczny cykl warsztatów organizowany przez Studencką Poradnię Prawną Akademii Leona Koźmińskiego. Naszym celem jest rozwijanie świadomości prawnej u młodzieży oraz wzbudzenie zainteresowania problemami świata prawa, z którymi każdy może się spotkać.

Spotkania odbywać się będą we wtorki o godzinie 15:00 w okresie 22 listopada 2022 - 10 stycznia 2023 w formule hybrydowej:

• stacjonarnie, w sali D200 w siedzibie naszej uczelni, ul. Jagiellońska 57/59 w Warszawie
  • online na platformie MS Teams

Uczestnikom przybliżona zostanie problematyka m.in. z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy.

Najbliższe zajęcia 22 listopada to:

„Zatrzymanie przez policję i co dalej? Prawa i obowiązki podczas zatrzymania.”

Podczas tego warsztatu dowiecie się, jakie uprawnienia ma wobec Was policja, czego może żądać, a co będzie przekroczeniem jej kompetencji. Opowiemy Wam, jakie są Wasze prawa podczas zatrzymania i czy zawsze możecie zostać przeszukani.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Prosimy o zarejestrowanie się na zajęcia.

ZAPISZ SIĘ