24 Stycznia

Webinar Najważniejsze wydarzenia w zdrowiu cyfrowym 2022. Globalna perspektywa 2023

Rok 2022 stał pod znakiem dalszego rozwoju rozwiązań technologicznych w medycynie. Już nie w warunkach kryzysu pandemicznego, ale raczej ze świadomością konieczności wykorzystania nowych zdobyczy i odkryć w tej dziedzinie. Nie brakowało i nie brakuje trudności związanych z tym procesem. Czy jesteśmy świadkami kolejnej, czwartej rewolucji zdrowotnej w dziejach ludzkości?

O najważniejszych wydarzeniach minionego roku i o tym, czego możemy spodziewać się w kolejnych dwunastu miesiącach, porozmawiamy z Arturem Oleschem, redaktorem naczelnym czasopisma OSOZ Polska oraz magazynu ICT&Health International, dziennikarzem, twórcą portalu aboutDigitalHealth.com.

Kwestie organizacyjne

Czas i miejsce: wtorek, 24 stycznia 2023, godz. 15:00, wydarzenie online na ZOOMie

Działamy i wspieramy!

Każda aktywność Ruchu „Badania Kliniczne to MY!” jest związana ze wsparciem Fundacji Koźmińskich, której celami są między innymi działania na rzecz rozwoju nauki, edukacji, oświaty i wychowania oraz wspierania uzdolnionej młodzieży.

Koszt udziału w Seminarium wynosi 50zł, a zebrana kwota w całości przeznaczana jest na działania Fundacji Koźmińskich.

Do zobaczenia na Seminarium!

ZAREJESTRUJ SIĘ
Artur Olesch

Ekspert zdrowia cyfrowego, redaktor czasopisma o digitalizacji ochrony zdrowia OSOZ Polska, międzynarodowego portalu aboutDigitaHealth.com oraz ICT&Health International. Autor ponad 500 artykułów na temat transformacji cyfrowej w ochronie zdrowia. Współpracuje z organizacjami branżowymi m.in. z Europejskim Instytutem Technologii EIT Health, Światową Organizacją Zdrowia (WHO), Fińskim Funduszem Innowacji SITRA, a ostatnio także Bankiem Światowym. Pomaga startupom w rozwoju strategii rozwoju cyfrowego.

Łukasz Więch

Wizjoner ochrony zdrowia, Lider studiów w tej dziedzinie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ekspert w zakresie badań klinicznych, zarządzania opieką zdrowotną, negocjacjach. Nauczyciel akademicki posiadający ponad 10-letnie doświadczenie. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (ALK) na kierunku Kozminski MBA dla Kadry Medycznej oraz Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz - specjalista w dziedzinie zdrowia publicznego. Doświadczony menedżer prowadzący duże zespoły w ramach struktury matrycowej. Edukator z pasją i doświadczeniem. Asystent naukowy na ALK, pracujący nad zagadnieniami z dziedziny użycia gier i symulacji i edukacji w zarządzaniu w ochronie zdrowia.

Zainteresowany tworzeniem innowacyjnych rozwiązań biznesowych i partnerstw zgodnie z filozofią win-win. Rozwija się w zakresie tworzenia koncepcji wspierających liderów w opiece zdrowotnej - coaching, mentoring, skuteczne przywództwo, zarządzanie organizacją, zarządzanie zmianą i inne. Inspiruje go skuteczne, holistyczne zarządzanie opieką zdrowotną, które uwzględnia zarówno procesy, zasoby materialne, jak i ludzi w organizacji - pracowników i pacjentów.