Kozminski E-Sport Day
13 Grudnia

Konferencja Kozminski E-Sport Day

Koźmiński E-sport Day to konferencja, podczas której odkryjemy wiele tajemnic sportu elektronicznego. Weź udział w wydarzeniu i dowiedz się, jak osoby blisko związane z e-sportem postrzegają przyszłość i największe wyzwania tej branży. Gośćmi będą zarówno gwiazdy polskiego e-sportu, osoby stawiające pierwsze kroki w sporcie elektronicznym, jak również zarządzający i przedsiębiorcy budujący marki e-sportowe. Gościem specjalnym wydarzenia jest Mateusz Pągowski. Dla Akademii Leona Koźmińskiego współpraca z pasjonatami e-sportu to ogromna przyjemność. Wspólnie rozwijamy polską scenę sportu elektronicznego, promując zdrową rywalizację, integrację społeczności i odkrywanie talentów.

Koźmiński E-sport Day Data: 13 grudnia 2022r. (wtorek) Miejsce: Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa Godzina: 16:00 – 20:00

W programie 5 bloków tematycznych, poświęconych najważniejszym obszarom e-sportu, m.in.: •    Gaming a kompetencje przyszłości  •    Organizacje e-sportowe jako wsparcie sportu w tradycyjnym rozumieniu •    Ścieżki karier w branży gamingowej  •    Perspektywy e-sportu i dalsze losy branży •    Biznesowe i i wizerunkowe aspekty gamingu

Wydarzenie poprowadzi youtuber, Piotr Machała.

Obowiązuje rejestracja.

Szczegółowe informacje o konferencji oraz rejestracja

Prelegenci

Mateusz Pągowski

Wolny strzelec czy kontrakt?

Były pro gracz CS:GO. Wykorzystuje swoje umiejętności do tworzenia rozrywki dla innych graczy w trakcie streamów na Twitch, dzięki czemu zajmuje topowe miejsca pod kątem popularności w Polsce. Zbudował wokół siebie fantastyczną i lojalną widownię łącząc doświadczenie profesjonalnego gracza, doskonałe poczucie humoru oraz kreatywność w podejściu do gry. Swoją karierę w sporcie elektronicznym rozpoczynał jako streamer na twitch.tv. Z czasem zaczął produkować coraz bardziej profesjonalne treści w innych kanałach społecznościowych, stając się atrakcyjnym twórcą zarówno dla swoich widzów jak i marek.

Mikołaj Bednarczyk

Gaming a kompetencje przyszłości

Uczeń IX Liceum im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. Stworzył i prowadzi Młodzieżową Ligę E-sportową. Zaangażowany w organizację wielu wydarzeń. Poza pasją e-sportową, turniejowo gra w szachy, hobbistycznie w piłkę oraz przemierza kilometry na rowerze. Wielbiciel muzyki oraz malarstwa współczesnego.

Olaf Dalach

Gaming a kompetencje przyszłości

Uczeń Liceum im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. Mimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele projektów, również tych komercyjnych. Od ponad 3 lat programuje i jest m.in. twórcą oprogramowania używanego przez Młodzieżową Ligę E-sportową, obsługującego codzienne rozgrywki ponad 1000 zawodników. Od ponad 2 lat ćwiczy kalistenikę. Pasjonat podróży i fotografii.

Daria Rupniewska

Ścieżki kariery w branży e-sportowej

CEO organizacji e-sportowej devils.one, gdzie kompleksowo zarządza procesami operacyjnymi dotyczącymi m.in. portfolio klienckiego, social media, sieci streamerskiej, zawodników i pracowników.

Head of Client Solutions w agencji gamingowej all for one, gdzie opracowuje oferty i realizuje kampanie niestandardowe.

Prelegent na konferencji IAB Gaming, obozach Esports Skills Camp. Współtworzy studia "Zarządzanie w esporcie".

Przez kilka lat związana z branżą mediową, pracowała m.in. w TVN, Labcon (część Groupone) oraz VMLY & R.

Maciej Sawicki

Ścieżki kariery w branży e-sportowej

Maciej Sawicki, CEO & founder inStreamly, platformy technologicznej łączącej twórców metaverse z brandami. Współwłaściciel organizacji esportowej devils.one.

Maciej Sawicki, inStreamly CEO &  founder, a platform connecting over 50 000 streamers with brands.

Co-owner of the esports organisation devils.one.

Dawid Wawryk

Ścieżki kariery w branży e-sportowej

Swoją przygodę z rywalizacją rozpoczął w świecie piłki nożnej jako junior oraz sędzia. Aktualnie Head of Esports w devils.one. W przeszłości zastępca prezesa w Team ESCA Gaming oraz General Manager w x-kom AGO.

Prywatnie współprowadzący prężnie rozwijającego się podcastu "Gadają o Esporcie".

Maciej Opielski

Organizacje e-sportowe - czy to się opłaca?

Od najmłodszych lat wielki esportowy pasjonata. Zawodowo związany ze sportem elektronicznym od 2016 roku. Od początku 2021 CEO w AGO esports – jednej z największych organizacji esportowych w Polsce. Od 2020 roku pełni równocześnie funkcję Managing Partner w AGO Rogue – jedynej kolaboracji międzynarodowej na polskiej scenie League of Legends.  W swojej karierze zarządzał profesjonalnymi drużynami w najbardziej rozpoznawalnych tytułach gamingowych zarówno na polskiej jaki i międzynarodowej scenie. Promotor innowacyjnych rozwiązań biznesowych i konsekwentny inwestor w podległych mu organizacjach. Od lat z zamiłowania skaut młodych talentów, gracz i kibic.

Mateusz Kowalczyk

Organizacje e-sportowe - czy to się opłaca?

CEO organizacji Anonymo Esports, w której odpowiada za spójność celów i wizji, zaangażowany w każdy proces organizacji – od operacji do kreacji. Ekspert odnoszący sukcesy na polskim rynku e-sportowym, prowadzący czołowe polskie zespoły.

Rafał Razowski

E-sport, ligi profesjonalne i akademickie - przyszła współpraca czy niezależność?

Project Manager i admin w Esports Association - organizatorze UNIVERSITY ESPORTS - EDU czyli esportowej ligi uczelni wyższych w CS:GO i LOL w Polsce.