O szkoleniu
Agile i zwinne techniki zarządzania projektami to szkolenie stworzone po to, żebyś naprawdę głęboko zrozumiał o co chodzi w Agile. Bo Agile to nie metodyka i nie zbiór zasad. Agile jest sposobem myślenia o pracy projektowej (mindsetem) wspieranym przez dobre praktyki. Na tym szkoleniu sam wymyślisz Agile.
Cele szkolenia Przeprowadzić uczestników przez proces samodzielnego odkrycia i zrozumienia, dlaczego, kiedy i w jaki sposób realizacja projektów w podejściu Agile jest świetnym rozwiązaniem.
Dlaczego warto/ atuty kierunku Bo to najlepsze szkolenie Agile na rynku
Nauczysz się
- co to jest Agile i jak go stosować
- pracować w projekcie Agile
Zmienisz
- sposób myślenia o pracy projektowej
- swoje przekonania o zarządzaniu projektami
Otrzymasz
- przydatne techniki i dobre praktyki
- dużą dawkę dobrego humoru
Główne atuty
Uczestnicy otrzymają konkretną wiedzę na temat zwinnych technik zarządzania projektami i wskazówki, jak ją zastosować w praktyce w swojej organizacji.
Adresaci i adresatki szkolenia
Perspektywa zawodowa
Nabyte na szkoleniu wiedza i kompetencje w zakresie zwinnych technik zarządzania projektami uzupełniają profil zawodowy kierownika projektów oraz są przydatne przy zarządzaniu zwinnymi zespołami, nie tylko w projektach IT.
Program
Organizacja zajęć
Czas trwania: 2 dni (16 h dydaktycznych) w godz. 9.00-16.30 (jedna godzina dydaktyczna = 45 minut)
W szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 20 osób.
Termin
Kolejny termin tego szkolenia w formule stacjonarnej planowany jest na 27-28 maja 2025.
Społeczność
Trener

Doświadczony menedżer, konsultant i trener
Menedżer z prawie 30-letnim doświadczeniem, wykładowca zarządzania, autor cyklu wykładów i szkoleń z zakresu zarządzania oraz transformacji organizacji. Konsultował ponad 350 organizacji, wspierał transformacje ponad 50 przedsiębiorstw z różnych branż, m.in. pełnił rolę doradcy dla Dyrektora Departamentu Strategii Grupy Kapitałowej PGNiG ds. wdrożenia organizacji projektowej, wdrażał nowe zasady zarządzania inwestycjami w Grupie Kapitałowej LOTOS, wspierał w transformacji Lasy Państwowe, Archiwa Państwowe, Pocztę Polską oraz wiele innych instytucji i firm z sektora publicznego, finansowego, logistycznego, farmaceutycznego, przemysłu, IT i automotive.
W 2010 r. został wybrany przez PARP jako jeden z czterech ekspertów konsultujących planowane zmiany w zasadach dofinansowania projektów innowacyjnych z funduszy UE. W latach 2018-2022 był członkiem grupy eksperckiej – organu pomocniczego Rady Monitorowania Portfela Projektów Strategicznych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Współautor rekomendacji KPRM dot. zarządzania projektami i programami w polskiej administracji publicznej (www.gov.pl/web/zarzadzanie-projektami), autor książki o zarządzaniu „MINDSET LIDERA" (irito.pl/mindset-lidera) oraz kilku innych publikacji dot. zarządzania.
Jest certyfikowanym PMI PMP, PRINCE2 Practitioner, Agile PM oraz praktykiem zarządzania w podejściu Agile. Udzielał się jako członek Stowarzyszenia Praktyków Zarządzania Wiedzą, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, a także jako członek zarządu Project Management Institute PC i mentor w programach mentorskich tej organizacji. Prowadzi/ł zajęcia dla słuchaczy studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości, Wyższej Szkole Logistyki, Wyższej Szkole Zarządzania Personelem oraz Krajowej Szkole Administracji Publicznej.
Zasady rekrutacji
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: Monika Kasprzyk, mkasprzyk@kozminski.edu.pl, tel. 22 519 21 98
Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Was kierunku i sprawdzenie zasad naboru.
Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni.
Prosimy oczekiwać na kontakt mailowy opiekuna szkolenia lub kursu.

Opłaty
Oferowana zniżka nie łączy się z innymi ewentualnymi rabatami.
Cena szkolenia | 2 500 zł brutto (stawka zw. z VAT) |
Dla studentów i absolwentów ALK | 2 250 zł brutto (stawka zw. z VAT) |
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z panią Agnieszką Fabiańską: agaf@kozminski.edu.pl
Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.
Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma mailowo potwierdzenie zapisu.