25.05.2023

Serwisy rp.pl dla studentów oraz kadry Akademii Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego od lat stawia na dostęp do aktualnych informacji z Polski i świata dla swoich studentów oraz kadry akademickiej i administracyjnej. Kolejnym krokiem w drodze do realizacji tego celu jest porozumienie zawarte między uczelnią a Gremi Media, dające bezpłatny dostęp do szerokiego pakietu treści.

Zgodnie podpisaną właśnie z umową, subskrypcja dla studentów i pracowników Akademii Leona Koźmińskiego obejmue pakiet zawierający zarówno pełen dostęp do treści rp.pl (w tym ekskluzywnych tekstów publikowanych wyłącznie na rp.pl), treści tygodników prawnych, jak i serwisu Wskaźniki i Stawki.

Zgodnie z porozumieniem, Gremi Media stworzy i udostępni użytkownikom z uczelni platformę, umożliwiającą logowanie do wyżej wymienionych zasobów. Do zalogowania potrzebny będzie uczelniany adres e-mail. Z subskrypcji będą mogli skorzystać więc studenci, uczestnicy studiów podyplomowych, doktoranci oraz wszystkie osoby powiązane (służbowo lub organizacyjnie) z Akademią.

To już kolejna subskrypcja, którą Akademia oferuje bezpłatnie swoim studentom. Dzięki zawartym porozumieniom, społeczność akademicka korzysta m.in. bezpłatnie z treści „Financial Times”. Od 2018 r. partnerem strategicznym uczelni jest także LinkedIn, gwarantując bezpłatny i nieograniczony dostęp do serwisu LinkedIn Learning.

Akademia Leona Koźmińskiego jest pionierem i liderem we współpracy z mediami i wydawcami, dzięki czemu rozwój w tej uczelni to o wiele więcej niż wykłady.