Szanowni Państwo,

Rok 2019 był rokiem szczególnym dla społeczności MBA. W 1989 roku pierwsza grupa słuchaczy rozpoczęła intelektualną przygodę właśnie z tym programem.

Pan Marcin Prokop podczas uroczystości 30-lecia programu MBA, które odbyło się 13 grudnia 2019 r. na stadionie warszawskiej Legii, powiedział: "To miejsce kojarzy się z mistrzostwem. Kojarzy się z wielokrotnym mistrzostwem Polski. Państwo - mówię o absolwentach MBA i o ludziach, którzy ten program stworzyli w Polsce - również jesteście mistrzami. Stworzyliście mistrzów".

Zobaczcie, w jakiej wyjątkowej atmosferze upłynął nam ten szczególny dla naszej społeczności wieczór.

Dziękujemy także naszym absolwentom za wsparcie wydarzenia.

Partner Główny: Lingaro
Lingaro is a professional services company specializing in analytics, artificial intelligence and e-commerce. We drive digital innovation and digitally-enabled operations for Fortune Global 500 enterprises. We are a fast-growing team with the can-do culture of a successful startup and the reliable, scalable delivery capabilities that leading organizations demand of their technology partners.

Partnerzy:
Grupa Cygan

Firma Cygan swoimi korzeniami sięga 1982 roku, kiedy to Władysław Cygan otworzył swój pierwszy warsztat samochodowy w Markach-Strudze. Firma powstała dzięki charyzmie, zaangażowaniu i motoryzacyjnej pasji założyciela, który umiał swoją wizję i optymizm zaszczepić innym.
Od początku wierzyliśmy, że receptą na sukces jest łączenie tradycji i rodzinnej atmosfery z fachowością, uczciwością i szybką obsługą. Jesteśmy przekonani, że tylko całkowicie zadowolony Klient wróci do nas po raz kolejny i poleci nas swoim znajomym. To przekonanie wyznacza nam kierunek i determinuje rozwój.

Obecnie Firma Cygan skupia 3 Autoryzowane Stacje Toyoty:
w Markach, Warszawie i Poznaniu, stację Lexus Warszawa-Żerań oraz spółkę TM Flota zajmującą się zarządzaniem flotami samochodów, krótko- i długoterminowym wynajmem aut. W ciągłej sprzedaży mamy ponad 300 aut używanych. Z myślą o naszych Klientach opracowaliśmy program Cygan Assistance 24h i unikalną, dożywotnią gwarancję na naprawy blacharsko-lakiernicze w Toyota Marki.

Zapraszamy do naszych salonów i do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy po wysłuchaniu Państwa oczekiwań. Obiecujemy nieustannie starać się o Państwa zadowolenie.

Lubiana

Nowoczesny producent porcelany stołowej oferujący wyroby na najwyższym, światowym poziomie. Swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1969 roku.
Wyspecjalizował się w produkcji białej, twardej porcelany o wysokich parametrach jakościowych - II wypał w temperaturze 1410℃.
Długoletnie doświadczenie w obsłudze zagranicznych rynków sprzyja rozwojowi eksportu naszych wyrobów - obecnie prowadzi sprzedaż aż w 40 krajach na całym świecie. Charakteryzuje się wysoką wydajnością - produkuje około 3 500 000 sztuk wyrobów miesięcznie. Realizuje zamówienia w krótkich terminach. Tworzy również dedykowane linie produktów i projekty promocyjne.

POL-SKONE Drzwi i Okna
POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 29 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Obecnie POL-SKONE dysponuje czterema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi, dwa z nich znajdują się w Lublinie, pozostałe w Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia prawie 1000 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.
POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Norwegii, Rosji, Francji, Niemiec, Holandii, Austrii, Belgii, Malty, Gruzji, Węgier, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Estonii i Mołdawii.


Patron: Fundacja Koźmińskich

 

Dziękujemy również fundatorom upominków.

Mokobelle

Mario Menezi

KONTAKT
Iga Bala
balai@kozminski.edu.pl
22 519 21 95

 

Wigilia MBA 2018 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2018

Przejdź do galerii >>>


Wigilia MBA 2017 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2017

Przejdź do galerii >>>


Wigilia MBA 2016 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2016

Przejdź do galerii >>>


Wigilia MBA 2015 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2015

Przejdź do galerii >>>


Zjadz MBA 2014 - przejdź do galerii

 

Wigilia MBA 2014

Przejdź do galerii >>>