Twarze Koźmińskiego 

Konkurs "Zostań Twarzą Koźmińskiego" 2019 

LAUREATAMI VIII edycji konkursu "Zostań Twarzą Koźmińskiego" 2019 zostali:

■  Karol Chmielewski

■  Karolina Denis

■  Nathalie Helmans

■  Vladyslava Kalfa

■  Radosław Kwapisz

■  Dominika Oleszko

■  Maksym Shtuka

■  Oleksandra Sopova

■  Raghuveer Tandon

■  Filip Wróblewski

TWARZĄ STUDENTÓW ALK VIII edycji konkursu "Zostań Twarzą Koźmińskiego" 2019 został:

Karol Chmielewski


DO FINAŁU VIII edycji konkursu "Zostań Twarzą Koźmińskiego" 2019 weszli także:

Aleksander Bojko

Karolina Gil

■  Jakub Jędrzejczak

■  Valentina Khodas

■  Oleksander Kudla

■  Denis Litvinov

■  Mikołaj Martowicz

■  Diana Pushkar

■  Aleksandra Sławińska

■  Karolina Zaniewska

W piątek 25 stycznia 2019 podczas wielkiego finału, wyłoniliśmy 10 laureatów, czyli Twarze Koźmińskiego 2019. Wtedy też zgromadzeni na wydarzeniu studenci wybrali dodatkowo "Twarz Studentów ALK".

 

WSZYSTKIM FINALISTOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Ogłaszamy VIII edycję konkursu "Zostań Twarzą Koźmińskiego"!

Zgłoś się, zostań Twarzą Koźmińskiego i włącz się w działania promujące Twoją uczelnię.

Laureaci i finaliści konkursu wezmą udział w sesjach fotograficznych, zarówno na terenie kampusu, jak i poza nim, a zdjęcia będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych Akademii. Zwycięzcy otrzymają również atrakcyjne nagrody!

PRZEBIEG KONKURSU

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy (ZGŁOSZENIA ZAMKNIĘTE)
  • Po wypełnieniu formularza możesz przejść casting na dwa sposoby:

    • prześlij nam film, max 30-sekundowy, przedstawiający Twoją osobę - za pośrednictwem witryny www.wetransfer.com na adres mailowy: tatiana@kozminski.edu.pl. Nazwij plik Twoim imieniem i  nazwiskiem. Format pliku:  MPEG-4. Masz czas do niedzieli do 20 stycznia do 23:59.
    • osobiście, na uczelni w Atrium w budynku D w dniach 16-18 stycznia w godz. 11:45-12:15 oraz 19 stycznia (sobota) w godz. 10:00-12:30. Zgłaszający się wezmą udział w krótkiej sesji zdjęciowej, której wyniki zostaną wykorzystane podczas obrad Komisji Konkursowej.

  • Spośród zgłoszonych osób Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele władz uczelni, Biura Marketingu oraz Samorządu Studentów ALK, wybierze 20 finalistów, a spośród nich 10 laureatów, którzy zostaną "Twarzami Koźmińskiego".
  • Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 25 stycznia 2019 r. podczas eventu, który rozpocznie się o godz. 11:45 w Atrium w budynku D oraz na stronie internetowej Konkursu www.kozminski.edu.pl/twarze_kozminskiego.  
  • Nagrody dla laureatów i finalistów - profesjonalne sesje fotograficzne, zestawy prezentowe ALK i karty podarunkowe PREZENTY MARZEŃ.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z regulaminem konkursu: TUTAJ (pdf)

Zgłoś się teraz - wypełnij formularz - i wygraj!

Zobacz poniżej zwycięzców poprzednich edycji konkursu.

VII edycja konkursu "Zostań Twarzą Koźmińskiego" 2014 

18 grudnia 2014 w klubie Opera studenci ALK wybrali "Twarze Koźmińskiego" 2014/2015. A zostali nimi:

   


Anastasiia Beztalanna


Norbert Gajewski

Maciej Jasieński

Anna Karcz

Cezary Laskowski


Ewelina Ostaszewska


Anna Przeździecka

Paulina Sierakowska

Oliver Staykov

Adrian Shereni

VI edycja konkursu "Zostań Twarzą Koźmińskiego" 2013  

Click here for the English Version

Aktualizacja: 25.04.2013

Już wybraliście!! Wczoraj podczas wielkiego finału w klubie Bank konkurs "Zostań Twarzą Koźmińskiego" został ostatecznie rozstrzygnięty.  

Twarzami Koźmińskiego 2013 zostali:

  

        


Anna Adamiuk


Anthony Adeleke

Filip Grudzewski

Hanna Hotsyk

Kamil Duda


Kateryna Matyashchuk



Dmitrii Chatzievangelidis

Paola Mainella

Paulina Zajezierska

Yuliian Sadovyi

FINAŁ 2012 "Zostań Twarzą Koźmińskiego"

21 lutego 2012 podczas imprezy w klubie Bank studenci ALK wybrali zwycięzców konkursu "Zostań Twarzą Koźmińskiego".

Zwycięzcami V edycji konkursu zostali:  

  

        


Aleksandra
Wojcik


Ewelina
Ocipińska

Marta Irena
Radek

Yulia
Vorobel

Maria
Sereda

Ayo
Ogunsakin


Marek
Profus

Filip Jakub
Jabłoński

Roy Levine

Paul 
Skora

Zwycięzcami IV edycji konkursu zostali: 

  

        


Dominika Weronika Czarnecka

Fatima Abdulsalam

Patrycja Geppert

Michał Lasocki

Arkadiusz Lipiński

Justyna Mizerska

Battulga Sukhbaatar

Aleksandra Tishina

Zwycięzcami III edycji konkursu zostali: 

  

        


Michał Pośnik

Anna Jędrzejuk

Agnieszka Czarnecka

Małgorzata Bednarek

Mateusz Rojek


Ilona Jakubik


Michał Żołtak

Huyen Nguyen Thu

Zwycięzcami II edycji konkursu zostali: 

  

        


Anna Borkowska
<