Zapraszamy Państwa na warsztaty, na których dokładnie pokażemy praktyczny charakter proponowanych studiów. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów oraz kwestiach organizacyjnych.

 

Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji  światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek ten jest jeszcze wyższy i sięga ok. 40%. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista z obszarów: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowania, dystrybucja  i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy, a także jako konsultant wdrożeniowy, architekt procesów biznesowych i wiele innych. Jest to atut, który odpowiednio wykorzystany, może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy.

 

 

Termin i miejsce

 

Sobota, 15 września 2018 r.


godz. 11:00-13:00

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 57 sala A 132


Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

 

Plan spotkania

 

11.00-11.15 Wprowadzenie: Co to jest system SAP?

11.15-12.15 Zaprezentowanie systemu SAP R3 w postaci praktycznego warsztatu z case study z wybranej funkcjonalności: logistyka, finanse i kontroling


12.15-12.45 Jak zostać konsultantem SAP?

12.45 Sesja informacyjna o studiach podyplomowych

 

 

Nasi trenerzy, konsultanci SAP

 

 

Paweł Woźniak

 

 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania modułów SAP: MM / WM / QM / PP. Praca z użytkownikami, polegająca na wspieraniu i pogłębianiu wiedzy dotyczącej fachowego wykorzystania SAP w procesach zachodzących w organizacji. Udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta. Posiada również duże doświadczenie praktyczne jako administrator sieci komputerowych i analityk hurtowni danych.

 

 

 

Sebastian Sobczyk

 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), konsultant oraz trener programów: SAP R3, SAP S/4 HANA, Comarch XL. Konsultant  wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach. Od lat prowadzi z sukcesem własną działalność gospodarczą, jest doradcą biznesowym w zakresie technologii nowoczesnych rozwiązań informatycznych w sieci. Wspiera i pogłębia wiedzę użytkowników w obszarze fachowego wykorzystania systemu SAP w procesach zachodzących w organizacji. Bierze udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta.

 

 

 

O studiach PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE SAP ERP

 

Celem studiów jest specjalistyczne przygotowanie absolwentów do pracy z wykorzystaniem zintegrowanych systemów informatycznych zarządzania klasy ERP (na bazie systemu SAP R3).

System SAP daje przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwom dzięki koordynacji procesów biznesowych. Dzięki systemowi SAP polepsza się organizacja i automatyzacja procesów, a tym samym zwiększa się ich wydajność i opłacalność. Studia na tym kierunku pozwalają zdobyć praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy i wykorzystywane praktycznie w procesach zarządzania w łańcuchach dostaw.

 

 

 

 

Koordynator spotkania

Monika Kasprzyk
Doradca edukacyjny

tel.: +48 22 519 21 98
e-mail: mkasprzyk@kozminski.edu.pl