17 Listopada

Zarządzanie w ochronie zdrowia na szóstkę!

Drodzy Absolwenci i Słuchacze MBA dla Kadry Medycznej oraz wszyscy Sympatycy działań Akademii Leona Koźmińskiego!

Tym razem, w ramach naszego cyklu, zapraszamy Państwa na spotkanie z Moniką May - Maciejewską, Coachem i Mentorem EMCC, trenerem John Maxwell Team , menadżerem praktyk, lekarzem medycyny, ekspertką branży medycznej i farmaceutycznej

Wierzę w wyjątkowy potencjał każdego człowieka, zespołu i organizacji. Zróżnicowane doświadczenie biznesowe w branży farmaceutycznej oraz medycznej pozwoliło mi na zbudowanie solidnej wiedzy praktycznej i teoretycznej dotyczącej funkcjonowania człowieka i zespołów w organizacji.

Temat spotkania: Skuteczny profesjonalista w wymagającym świecie

• Porozmawiamy o: najtrudniejszych wyzwaniach, o najważniejszych filarach dostępnych dla każdego, o praktycznych i sprawdzonych rozwiązaniach.

Wywiad w formule online poprowadzi Łukasz Więch – absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Koźmiński MBA dla Kadry Medycznej oraz Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz – specjalista zdrowia publicznego. Edukator z zamiłowania i doświadczenia.​

Data spotkania: 17.11.2022, godz. 18:00.

Spotykamy się na ZOOMie.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Weź udział w wydarzeniu
MD Monika May - Maciejewska

Coach i Mentor EMCC, trener John Maxwell Team, menadżer praktyk, lekarz medycyny, ekspertka branży medycznej i farmaceutycznej.

Ewelina Andrulewicz