Ekonomia i finanse
22 Czerwca
Zarządzanie rozwojem i zmianą ścieżki kariery - dzień otwarty online

Chcesz zostać wysoko cenionym specjalistą posiadającym umiejętności niezbędne do prawidłowego i efektywnego świadczenia usług szeroko rozumianego doradztwa kariery, w tym:

• zarządzanie rozwojem klienta lub pracownika
  • zmiana ścieżki kariery wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • wsparcie w procesie szukania pracy

Planujesz rozwój i podnoszenie swoich kompetencji zawodowych? Zapraszamy na dzień otwarty online nowego kierunku studiów "Zarządzanie rozwojem i zmianą ścieżki kariery – Career Advisory". Podczas spotkania zapoznasz się z programem, porozmawiasz z wykładowcami, weźmiesz udział w zajęciach merytorycznych.

Zapisz się, aby otrzymać link do spotkania. Plan spotkania

17.30 Powitanie uczestników 17.35-18.10 „(Drastyczne) zmiany na rynku pracy w świetle Career Advisory ” – Sandra Bichl 18.10-18.40 „Rola Career Advisory w organizacji” – Anna Zadrożna 18.40-19.00 „Nie ma złych pytań, są tylko te niezadane” – rozmowy w kuluarach

Nasi eksperci
Anna Zadrożna

Pracuje w HR od blisko 20 lat. Posiada zarówno doświadczenia jako headhunter, oraz po stronie  wewnętrznego HR, gdzie jako Dyrektor HR tworzyła od podstaw obszar human resources (rekrutacja, ścieżki karier, programy szkoleń, employer branding), jak i przeprowadzała szkolenia z zakresu rekrutacji, oceny pracowniczej, rozmowy feedbackowej itp.

Od 2011 roku współpracuje z Career Angels, bazując na metodologii opartej m.in. na danych liczbowych. Wspiera managerów i wyższą kadrę zarządzającą w zakresie zarządzania karierą i procesów poszukiwania pracy w Polsce i w Europie. Dodatkowo od 2016 jest wykładowcą w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, a od 2017 certyfikowanym konsultantem Decision Dynamics z narzędzi: „Career View” & „Culture View” . Prowadzi również liczne wystąpienia (m.in. dla Brief.pl) oraz webinary (nagrania dostępne na YouTube).

Absolwentka Psychologii Społecznej na SWPS. Ukończyła studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach: Zarządzanie kompetencjami zawodowymi pracowników, Coaching profesjonalny, Kadry i płace w prawie i praktyce.

Sandra Bichl

Pracuje od blisko 20 lat, z czego początek kariery w Executive Search w CEE, potem w sprzedaży i marketingu w Ameryce Łacińskiej i Belgii. W 2010 roku założyła firmę Career Angels, która świadczy usługi doradztwa kariery skierowane do doświadczonych managerów i executives w całej Europie oraz wspiera i szkoli kadrę zarządzającą i działy HR w zakresie zarządzania ścieżkami kariery, employer branding i poprawy rekrutacji. Od 2014 roku wykłada regularnie na studiach G/E/MBA w renomowanych szkołach biznesu w m.in. Brukseli, Mediolanie, Wiedniu, Mannheim albo Zurychu. Sandra pracuje w języku angielskim, polskim, niemieckim i hiszpańskim.

Joanna Sawicka-Golcz
Koordynator wydarzenia