Ekonomia i finanse
10 Września
Zarządzanie projektami - dzień otwarty na studia podyplomowe

• Potrzebujesz przygotować się do skutecznego prowadzenia projektów z użyciem najlepszych znanych metod, praktyk i narzędzi?
  • Zastanawiasz się jak, się wzmocnić swoje kompetencje w obszarze project management?
  • Szukasz odpowiednich studiów dla siebie?

Zapraszamy na dzień otwarty online studiów z obszaru zarządzania projektami podczas, którego opowiemy jak pracujemy, z jakich korzystamy narzędzi, czego dotyczą poszczególne moduły studiów, kim są nasi trenerzy. Chcemy żebyście poczuli się jak nasi studenci dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach "Cykl Życia Projektu z omówieniem trendów w zarządzaniu projektami", które poprowadzi kierownik studiów, Mariusz Kardaś.

Kiedy: 10 września 2021, godz. 18.00 Gdzie:MS Teams - spotkanie odbędzie się w formule ONLINE.

Liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się, wypełniając formularz.

Udział jest bezpłatny. Zapisz się

Wypełnij formularz
Plan spotkania
Powitania
18.10-
Zaprezentowanie kluczowych apektów studiów
18.30-19.00
Zajęcia - Cykl Życia Projektu z omówieniem trendów w zarządzaniu projektami.
19.00-19.15
Q&A
Nasz trener
Mariusz Kardaś
Mariusz Kardaś - Kierownik Merytoryczny

Trener i konsultant zarządzania projektami z 20-letnim doświadczeniem. Twórca autorskiego podejścia do zarządzania projektami AgileM® – połączenia filozofii i metod zwinnych (Agile) z Metodą Łańcucha Krytycznego oraz narzędziami tradycyjnymi. Usprawnia oraz wdraża Systemy Zarządzania Projektami w firmach. Prowadzi praktyczne warsztaty zarządzania projektami oraz buduje i zarządza programami wzrostu kompetencji kierowników projektów.

Współpracował z ponad 120 przedsiębiorstwami w Polsce. Ma także doświadczenie prowadzenia warsztatów szkoleniowych w Szwajcarii (Grupa Roche, Bazylea), Niemczech i Rumunii.

Od 2003 roku jest kierownikiem merytorycznym i wykładowcą na Podyplomowych Studiach Zarządzania Projektami, realizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego i GFKM. Ponadto jest wykładowcą na studiach Executive MBA GFKM: w Gdańsku, w Warszawie dla Business Centre Club, na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Wcześniej pracował w branżach badań rynkowych i FMCG (Unilever) oraz zarządzał polskim oddziałem duńskiej spółki HJ Hansen Genvindingsindustri A/S, działającej w branży recyclingu.

Zakończył menedżerskie studia podyplomowe w Kopenhadze w ramach stypendium biznesowego Duńskiej Agencji Rozwoju Przemysłu i Handlu.

Posiada tytuł MBA (dyplom University of Strathclyde, Glasgow).

Członek Project Management Institute (PMI) i Stowarzyszenia Interim Managerów (SIM).

Uczestnicy warsztatów Mariusza cenią jego profesjonalne przygotowanie i prowadzenie szkoleń. Mariusz skupia się na praktycznym aspekcie warsztatów oraz pracy zespołowej. Słuchacze doceniają jego wieloletnie doświadczenie jako trenera oraz praktyczne przykłady z życia. Mariusz wykorzystuje różnorodne metody i narzędzia w realizacji projektów, także w sposób niekonwencjonalny.

Jako doradca jest zwolennikiem tzw. metody partycypacyjnej, czyli ścisłej współpracy z zespołem pracowników firmy. Jest zwolennikiem dostosowania standardów i procesów zarządzania projektami do specyfiki modelu biznesowego firmy.

Odpoczywa, grając w piłkę nożną. Interesuje się muzyką. Od kilkunastu lat tworzy tematyczne składanki muzyczne dla siebie i dla  znajomych. Interesuje się kulturą żydowską i jej wpływem na dzisiejsze relacje społeczne i gospodarcze w Polsce.

Joanna Sawicka-Golcz
Koordynator spotkania