07 Września

Zarządzanie marketingowe - dzień otwarty online studiów podyplomowych

Zapraszamy na spotkanie ONLINE dla kandydatów na studia podyplomowe Zarządzanie marketingowe połączone z zajęciami merytorycznymi.

7 września 2023 | 18.00 Zapisz się

Tematem przewodnim naszego wydarzenia jest AI w marketingu.

Plan spotkania

• 18.00-18.10 - Powitanie uczestników. Sesja informacyjna z Dr Jolantą Tkaczyk.
  • 18.10-18.40 - Wykład "Czy AI zabije czy rozwinie marketing? "- Dr Jacek Kotarbiński
  • 18:40-19:00 - Prezentacja studiów podyplomowych Zarządzanie marketingowe
  • 19.00 – Pytania i odpowiedzi.

W trakcie dnia otwartego:

• poznacie program i główne atuty studiów
  • będziecie mieć szansę porozmawiać z nami oraz uzyskać fachową poradę i wsparcie w doborze odpowiedniego kierunku rozwoju.

Wypełnij zgłoszenie

Spotkanie poprowadzi

Dr Jacek Kotarbiński

Racjonalizuję procesy marketingu i sprzedaży, controllingu, zarządzania markami czy projektami marketingowymi. Pomagam w efektywniejszym zarządzaniu kosztami marketingu oraz zwiększeniu wartości i zyskowności firmy. Moją pasją jest marketing terytorialny i marketing wewnętrzny. Jestem doktorantem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego (2011-2014), a tematem mojej dysertacji jest efektywność marketingu średnich i dużych firm.
Pracuję z zarządami firm, zespołami marketingu i sprzedaży, prowadzę autorskie szkolenia i warsztaty czy indywidualny coaching.

Należę do globalnej Rady Dyrektorów POPAI The Global Association for Marketing-at Retail, największego na świecie stowarzyszenia ekspertów shopper marketingu. Należę do Rady Marek Superbrands Polska i Rady Programowej IAB Polska. W 2015 roku pojawiłem się na liście 100 Najbardziej Inspirujących Osób Polskiej Branży Interaktywnej.

Jolanta Tkaczyk
dr Jolanta Tkaczyk

Pracownik Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w Katedrze Marketingu. Kierownik merytoryczny Studiów Podyplomowych Zarządzanie Marketingowe, Zarządzanie w sektorach mody.

Prowadzi zajęcia z marketingu na studiach MBA Kozminski, PR w praktyce, Zarządzanie w mediach, Zarządzanie w Administracji Publicznej.

Współpracuje w zakresie studiów podyplomowych z SGH oraz INE PAN.

Magdalena Żuk
Koordynator spotkania