Jolanta tkaczyk
08 Września

Zarządzanie marketingowe - dzień otwarty online studiów podyplomowych

Zapraszamy na spotkanie ONLINE dla kandydatów na studia podyplomowe Zarządzanie marketingowe połączone z zajęciami merytorycznymi.

8.09.2022 / godz. 18.00 Zapisz się

Zapisz się

Naszym gościem będzie wykładowca programu dr Jacek Kotarbiński. Wystąpienie towarzyszące dniowi otwartemu będzie na temat Marka 5.0

Marka 5.0 to innowacyjne połączenie wartości cyfrowych i humanistycznych. Współcześnie budowanie marki produktu, projektu czy marki własnej jest wyjątkowym wyzwaniem. Jak stworzyć nową wartość, sprostać wyzwaniom komunikacji transmedialnej i efektywnie monetyzować? Marka 5.0 staje się dziś kluczowym elementem budowy każdego modelu biznesowego, bez względu na wielkość firmy.

Wypełnij zgłoszenie
Zapisz się

Spotkanie poprowadzi

Jolanta Tkaczyk
dr Jolanta Tkaczyk

Pracownik Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w Katedrze Marketingu. Kierownik merytoryczny Studiów Podyplomowych Zarządzanie Marketingowe, Zarządzanie w sektorach mody.

Prowadzi zajęcia z marketingu na studiach MBA Kozminski, PR w praktyce, Zarządzanie w mediach, Zarządzanie w Administracji Publicznej.

Współpracuje w zakresie studiów podyplomowych z SGH oraz INE PAN.

Dr Jacek Kotarbiński

Racjonalizuję procesy marketingu i sprzedaży, controllingu, zarządzania markami czy projektami marketingowymi. Pomagam w efektywniejszym zarządzaniu kosztami marketingu oraz zwiększeniu wartości i zyskowności firmy. Moją pasją jest marketing terytorialny i marketing wewnętrzny. Jestem doktorantem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego (2011-2014), a tematem mojej dysertacji jest efektywność marketingu średnich i dużych firm.
Pracuję z zarządami firm, zespołami marketingu i sprzedaży, prowadzę autorskie szkolenia i warsztaty czy indywidualny coaching.

Należę do globalnej Rady Dyrektorów POPAI The Global Association for Marketing-at Retail, największego na świecie stowarzyszenia ekspertów shopper marketingu. Należę do Rady Marek Superbrands Polska i Rady Programowej IAB Polska. W 2015 roku pojawiłem się na liście 100 Najbardziej Inspirujących Osób Polskiej Branży Interaktywnej.

Magdalena Żuk
Koordynator spotkania