Wykład dra Marka Martyniszyna pt. "Brexit i Irlandia Północna: kontekst polityczno-prawny"
24 Lutego

Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego oraz Team Europe zapraszają na wykład dra Marka Martyniszyna pt. "Brexit i Irlandia Północna: kontekst polityczno-prawny", który odbędzie się 24 lutego 2021 r. o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Program:

• Powitanie i wprowadzenie: prof. ALK dr hab. Jerzy Kranz
  • Wykład: dr Marek Martyniszyn
  • Dyskusja

Podczas  spotkania obowiązują Chatham House rules.

dr Marek Martyniszyn - senior Lecturer na Wydziale Prawa Queen’s University w Belfaście; specjalizacja: prawo i polityka konkurencji; wykształcenie:  studia magisterskie na SGH w Warszawie, studia LLM z zakresu prawa europejskiego w Europa-Institute w Saarbrücken, doktorat z zakresu prawa konkurencji na University College Dublin w Irlandii.

Dostęp do spotkania w aplikacji MS Teams
tutaj