Women in Management
02 Grudnia
"Women in Management. Experiences from Central and Eastern European Countries" – konferencja międzynarodowa zorganizowana przez Centrum Badań...

Zapraszamy na międzynarodową konferencję pt. "Women in Management. Experiences from Central and Eastern European Countries". Konferencja będzie prowadzona w j. angielskim i odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2021 r.

Sympozjum ma na celu zgłębianie i przedstawienie badań koncepcyjnych, teoretycznych i empirycznych, które ukazują doświadczenia kobiet z Europy Środkowej i Wschodniej (CEE) w zakresie pracy i zarządzania.

Celem jest zwiększona dyskusja na temat sytuacji zawodowej kobiet w Europie Środkowo-Wschodniej, z uwzględnieniem specyficznych uwarunkowań społeczno-kulturowych, politycznych i ekonomicznych regionu.

Podczas sympozjum wykłady inauguracyjne wygłoszą prof. Alison Pullen, profesor Uniwersytetu Macquarie, oraz prof. Morten Huse, profesor z BI Norwegian Business School. Organizatorami sympozjum są prof. Dorota Dobija, dr Anna Górska, oraz prof. Sibel Yamak, profesor Uniwersytetu Wolverhampton.

Więcej informacji i pełną agendę można znaleźć TUTAJ.

Wydarzenie na Facebooku

Zachęcamy do dzielenia się informacją o wydarzeniu również w swoich kanałach social media.

WEŹ UDZIAŁ