Startup-cooperation-with-venture-capital-funds-WYDARZENIE-STRON.PNG
28 Stycznia
Webinar po angielsku „Startup cooperation with venture capital funds – what to expect?"

„Startup cooperation with venture capital funds – what to expect?” - to temat webinarium organizowanego w ramach cyklu spotkań Przedsiębiorczość w Koźmińskim. Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim.

Kiedy: 28 stycznia 2020 o godzinie 20:00.

Gdzie: transmisja live na naszym profilu facebookowym

Gośćmi spotkania będą:

W ciągu ostatniej dekady Kobi pracował w różnych branżach, w tym w telekomunikacji, półprzewodnikach, cyberprzestrzeni i bezpieczeństwie wewnętrznym w ponad 60 krajach; z inżynierami, menedżerami biznesowymi, kierownictwem i generałami, aby sprostać najbardziej złożonym wyzwaniom. Obecnie jest dyrektorem w LT Capital, założonym w Polsce funduszu na wczesnym etapie rozwoju o wartości 12 mln EUR.

Kobi posiada tytuł licencjata z zarządzania biznesem na The Open University (Izrael) oraz tytuł MBA z INSEAD (Singapur i Francja) w zakresie strategii biznesowej, kapitału wysokiego ryzyka i kapitału prywatnego.

  • Łukasz Sadowski - współzałożyciel Bisonte

Firma ta zajmuje się projektowaniem zaawansowanych urządzeń mechanicznych, na przykład zaawansowanego drona podwodnego.

  • Szymon Wierciński - wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego, badacz, konsultant i przedsiębiorca specjalizujący się w zarządzaniu strategicznym i e-biznesie.
  • Piotr Kaczmarek-Kurczak - wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego, doradca biznesowy, przedsiębiorca, mentor i badacz specjalizujący się w problematyce internacjonalizacji i przedsiębiorczości.
Firmy
lt capital
LT Capital

LT Capital - polski fundusz venture capital o wartości 12 milionów euro, który zainwestuje do 250 tysięcy euro w około 40 starannie wybranych zespołów na etapie pre/seed i będzie je wspierać w dłuższej perspektywie. Koncentrujemy się na produktach/usługach, które są podstawą czwartej rewolucji przemysłowej.

http://ltcapital.vc/

Bisonte
Bisonte - profil marki

Bisonte - projektuje, opracowuje i wdraża zaawansowane urządzenia mechatroniczne zdolne do pracy w trudnych warunkach. Firma została założona, aby zapewnić światu rewolucyjne rozwiązania robotyczne i umożliwić ludzkości sięganie wyżej, dalej i głębiej bez narażania ludzkiego życia. Od powstania Bisonte w 2015 roku rozwijamy nasz główny projekt - podwodny dron z kadłubem o zmiennej geometrii. Od tego czasu świadczyliśmy usługi projektowania mechatronicznego zarówno dla instytucji naukowych, jak i sektora prywatnego.

http://bisonte.pl/