14 Listopada

Warunki prowadzenia działalności gospodarczej w obszarze CEE, Bliskiego Wschodu oraz Afryki

Świat cały czas dynamicznie się zmienia, a razem z nim zachodzą ogromne zmiany w biznesie. Przedsiębiorcy, chcąc rozwijać swoje działalności, myślą o wprowadzeniu firm na mniej zagospodarowane rynki. Nie ma w tym nic dziwnego – jest na nich znacznie mniejsza konkurencja, wymaga to specyficznych umiejętności i dostosowania się do lokalnych reguł, a także jest to niesamowita szansa na stworzenie czegoś oryginalnego oraz niestandardowego.
 
Afryka i Bliski Wschód są przykładem tego typu fascynujących obszarów biznesowych. Pełne skrajności, stanowiące wielkie wyzwanie, ale zarazem dające ogromną szansę na rozwój biznesu oraz poznania nowego środowiska rozwoju.
 
Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne spotkanie absolwenckie pod tytułem ,,Warunki prowadzenia działalności gospodarczej w obszarze CEE, Bliskiego Wschodu oraz Afryki” prowadzone przez naszego eksperta Marka Prackiego, który przez 32 lata zarządzał SKF Group w ponad 100 krajach.
 
Kiedy i gdzie? 14 listopada 2023 o godzinie 18:00, Aula Leona Koźmińskiego
 
Spotkanie odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej, w języku polskim.
 
Agenda:
17.30 -18.00 - otwarcie rejestracji
18.00 -19.00 - prelekcja
19.00 - 20.00 - networking
Link do zapisów:
Zapisz się

Ekspert:

Marek Pracki

Przewodniczący Rady Nadzorczej SKF Polska, Prezes Zarządu SKF Czechy, Prezes Zarządu SKF Eurotrade w Szwecji.
Były dyrektor obszaru Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki w Grupie SKF przez 15 lat 2008-2023,
Łącznie 32 lata w Grupie SKF.

Grupa SKF to 115 letnia firma, specjalizująca się w produkcji łożysk, uszczelnień, systemów smarowania, a następnie sprzedająca głęboką wiedzę na temat ruchu tocznego maszyn - będąca we wszystkich segmentach przemysłu na całym świecie. Aktualne informacje finansowe są dostępne w raporcie rocznym tutaj: https://investors.skf.com/sites/default/files/pr/202302015043-1.pdf

Doświadczenie: w 1991 r. rejestracja Spółki SKF Polska, od 1998 r. Dyrektor Zarządzający SKF Polska, od 2000 r. rozszerzona odpowiedzialność za Polskę i kraje bałtyckie, od 2004 r. odpowiedzialność za biznes w Europie Środkowo-Wschodniej (7 krajów: kraje bałtyckie, Polska, Czechy, Słowacja, Węgry), od 2008 r. do 2023 r. odpowiedzialność za CEE/MEA.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, SiMR i Uniwersytetu Stanforda - szkolenie podyplomowe.